Opis gry Agents of Storm

0
161
Rate this post

Agents of Storm to pełna akcji gra strategiczna, w której będziesz prowadził do boju agentów tajnej organizacji Storm, przeciw bazom złowieszczej korporacji Chimera. Dołącz do walki o wyzwolenie bajecznych południowych wysp i kolejny raz uratuj świat.

 

Zbuduj swoją tajną bazę umieszczoną na tropikalnej wyspie w grze strategicznej Agents of Storm. Rozbuduj swoje zaplecze ekonomiczne i militarne. Produkuj i ulepszaj swoje łodzie, aby mogły one podołać coraz trudniejszym wyzwaniom. Do twojej dyspozycji będziesz miał wiele różniących się uzbrojeniem i pancerzem jednostek pływających, którymi będziesz przeprowadzał błyskawiczne ataki na wyspy Chimery.

W Agents of Storm walki podzielone są na etapy. W pierwszym będziesz musiał rozstawić swoje łodzie do ataku. Wyznaczonymi trasami ruszą one w stronę bazy przeciwnika rozbijając jego pierwszą obronę i zbierając przy okazji beczki, które dadzą ci specjalną energię przydatną podczas kolejnego etapu. W drugiej części będziesz już bezpośrednio atakował bazę przeciwnika jednostkami, które dotarły do celu. Bazy Chimery chronione są przez komputerowo sterowane wieżyczki, których działanie będziesz mógł zakłócić na chwilę, dzięki energetycznym strzałom.

Wszystkie wydarzenia, których staniesz się czynnym uczestnikiem umieszczone są w ciekawej historii fabularnej pełnej barwnych bohaterów. Przygotuj się więc na wiele interesujących przygód i wymagających wyzwań, w których będzie mógł wykazać się swoim zmysłem strategicznym. Nie zapomnij o swoich znajomych. Wspólnie łatwiej będzie wam pokonać przeciwnika. Przesyłajcie sobie wsparcie i surowce, a także konkurujcie ze sobą i innymi graczami w globalnym rankingu.

Agents of Storm wydany został na urządzenia mobilne z systemem iOS (minimum 6.0) przez Flaregames i dostępne jest zupełnie za darmo w App Store. Za jego powstanie odpowiadało studio Remedy Entertainment znane ze swoich produkcji na PC i konsole jak, Max Payne i Quantum Break. Jednocześnie nie jest to ich pierwsza produkcja na urządzenia mobilne, ponieważ wcześniej stworzyli już także grę wyścigową Death Rally. Możesz więc spodziewać się dużo akcji i wielu wybuchów w tej grze strategicznej na iPad.