Opis gry Korner 5

0
159
Rate this post

Piłka jest jedna, bramki dwie… a graczy online bardzo dużo! Dołącz do drużyny i zdobądź razem z innymi kreskówkowymi zawodnikami tytuł mistrza. Pozwól, żeby boisko i inni gracze online stali się świadkami twoich największych sukcesów.

 

Lubisz piłkę nożną, ale masz dosyć symulatorów, które śmiertelnie poważnie podchodzą do tematu? Nie zawsze biegający po ekranie piłkarze muszą wyglądać jak wydruki 3D istniejących naprawdę zawodników. Jeżeli ma być zabawnie, to czemu nie poeksperymentować z konwencją? Z takiego założenia wyszedł prawdopodobnie zespół IDC Games wydając przeznaczoną na PC grę sportową free-to-play Korner 5.

Kiedy bezpłatnie pobierzesz na swój komputer program typu client, będziesz mógł wskoczyć na wirtualne boisko i zasilić drużynę kreskówkowych ludzików, które rozgrywają jeden mecz za drugim. Na samym początku czeka cię jednak inne, całkiem przyjemne zadanie. Żeby dołączyć do świata Korner 5 musisz stworzyć sobie swojego własnego, spersonalizowanego bohatera. Tylko od ciebie zależy jak będzie wyglądał twój animowany piłkarz: możesz ustalić jego budowę ciała, kształt i owal twarzy, kolor czupryny i wiele innych parametrów. Jak już skończysz projektowanie avatara, to czas na rozpoczęcie rozgrywki.

Na Korner 5 składa się kilka różnych trybów rozgrywki – wśród nich znajdziesz zarówno mecz piłki nożnej w jak najbardziej klasycznym wydaniu, jak również rozmaite formy wyzwań drużynowych. Żeby kooperacja z innymi zawodnikami była jak najbardziej udana, możesz porozumiewać się z innymi graczami online poprzez udostępniony w grze czat. Wspólne narady, opracowywanie strategii a może po prostu plotki czy zabawne komentarze między kolejnymi podaniami – możliwość wymiany wiadomości potrafi czasami podkręcić temperaturę rozgrywki. Podczas projektowania Korner 5 twórcy nie zapomnieli też o zaimplementowaniu do gry systemów rankingowych. Szczypta zdrowej rywalizacji w sporcie zaostrza zazwyczaj apetyt na zwycięstwo. Jeżeli się przyłożysz, twoje imię może znaleźć się na samym szczycie tabeli wyników. Właśnie zaczyna się twoja wielka, piłkarska przygoda.