The Crims

0
255
4/5 - (1 vote)

W The Crims wszystko zaczęło się pewnego deszczowego dnia w szpitalu. Po dwóch latach spędzonych w śpiączce, budzisz się i mozolnymi ruchami wydostajesz się z twierdzy lekarzy. Trafiłeś tam nie przypadkowo na te 2 lata. Jedyne co pamiętasz to ślady krwi w mrocznej uliczce złego półświatka. Powoli wracają strzępki z przeszłości… tak byłeś najbardziej cenionym mafiosem w mieście. Wszyscy się ciebie bali, a sam miałeś kontrolę nad prawie całym miastem.

Do momentu gdy Twoi „współpracownicy kryminaliści” zbuntowali się przeciwko Tobie i próbowali Cię zabić. Ich celem było pozbycie się ciebie i przejęcie wszystkiego na co pracowałeś tak długo. Na Twoje szczęście ich plan nie wypalił… Przeżyłeś trafiając do szpitala w śpiączce. Teraz nic już nie może Cię powstrzymać od odebrania im tego co Twoje i ponownie musisz pokazać kto jest najlepszy gangsterem cieszącym się największym szacunkiem na ulicy.

Jeśli historia ta zaciekawiła Cię, nie czekaj i zagraj w grę browserową pt:” The Crims”. Jest to gra typu MMORPG, którego akcja dzieje się w fikcyjnym mieście Crim City. Miejsce to nieciekawe.. pełne oszustów, złodziei, morderców i gangsterów. Jednak czy będziesz mieć w sobie na tyle odwagi  i sił by zdobyć w tym podziemiu na tyle respektu by na koniec każdej rundy wygrać nagrodę ufundowaną przez sponsora? Zgadza się! Rok w grze trwa w rzeczywistości 46 dni. Po tym czasie gracz, który zdobył najwięcej szacunku zdobywa wygraną.

Ale teraz trochę o samej grze. Na wyżej wspomniany respekt składa się kilka czynników. Ważnymi cechami w życiu gangstera jest wytrzymałość, siła, charyzma, wiedza i jak wiadomo pieniądze. Aby szybko je zdobyć wystarczy zorganizować rabunek. Krakowa od razu nie zbudowano, dlatego musisz zacząć od prostych robótek. Jeśli bowiem Twoje ambicje będą za duże na początku gry to po prostu pójdziesz do więzienia i z gry nici. Dlatego ważne jest planowanie na co można sobie pozwolić a na co trzeba będzie jeszcze trochę poczekać. Aby mieć siły na rabowanie musisz mieć wiele energii do tego. Aby ją odbudować można po prostu czekać  (co trochę zabiera czasu), lub można się wybrać do nocnego klubu lub miejsc z pięknymi paniami do „towarzystwa”. Można tu również zażyć narkotyki, które przyspieszają regenerację jednak trzeba się liczyć z tym, że zabranie środka zbyt mocnego spowoduje przedawkowanie. Jeśli Twój szacunek jest mniejszy niż 200, to w klubie nie mogą zaatakować Cię inni gracze. Później należy liczyć się z tym, że wielu będzie chciało wysłać Cię powrotem do szpitala na długą rekonwalescencję. W późniejszych etapach gry będziesz rozwijał swój własny interes.

Napady, handel drugami, prostytutki i wiele innych nielegalnych rzeczy czeka tu na Ciebie. Jaką drogę rozwoju przestępczości wybierzesz zależy wyłącznie od Ciebie. Sam interfejs w The Crims jest prosty i przyjemny w obsłudze. Nikt więc nie powinien mieć problemu z odnalezieniem wszystkiego.  Tak więc nie ma na co czekać, trzeba brać się do roboty i zdobywać miasto na nowo.

Plusy gry:

  • Jedna z pierwszy gier mafijnych
  • Prosty interfejs
  • Możliwość wygrania prawdziwej gotówki

Minusy gry:

  • Brak dynamiki i świeżości graficznej

Adres gry: www.thecrims.com

Adres forum: www.forum.thecrims.com

Źródło: https://palmtreeview.pl/jakie-trendy-seo-sa-obecnie-najbardziej-znaczace-na-niemieckim-rynku-internetowym