Opis gry Wizard101

0
200
Rate this post

Kto oglądał Harryego Pottera i najchętniej sam udałby się na przyspieszony kurs magii w szkole dla czarodziejów? Teraz jest to możliwe bez konieczności wychodzenia z domu. Wystarczy kliknąć: 'graj!’

 

Gra client Wizard101 zaczyna się od krótkiego wywiadu. Musisz odpowiedzieć na pytania, czy wolisz walczyć w drużynie, czy też lepiej czujesz się w samodzielnych pojedynkach. Czy wolisz spać do południa, czy też zrywasz się wraz z pierwszym pianiem koguta?

Na tej podstawie Merle Ambrose, potężny czarodziej wybierze jedną z ośmiu, właściwą dla ciebie szkołę magii. Trafisz do Szkoły Życia, wówczas nauczysz się szybko i skutecznie leczyć rany. W szkole nauczysz się czarów a także innych przydatnych sztuczek i trików, niezbędnych przy spełnieniu misji jaka na ciebie czeka: obronienie miasta magów przed ciemnymi siłami.

W szkole magii gry client Wizard101 stoczysz wiele pojedynków z innymi uczniami. Jednak nie tylko inni gracze będą okazją do przekucia magicznej teorii w praktykę. Także najróżniejsze potwory staną na twej drodze. W starciu z nimi będziesz mógł wykorzystać swoje magiczne karty, a których każda zawiera potężne zaklęcia. Dzięki niektórym będziesz mógł zbudować wokół siebie tarczę nie do pokonania dla przeciwników.

Musisz więc rozpocząć magiczną przygodę jako żółtodziób, aby w niedługim czasie wspiąć się na wyżyny magii. Swój pokój w szkole magii możesz również urządzić według własnego pomysłu a jeśli znudzony pojedynkami z innymi graczami będziesz chciał odpocząć w domowym zaciszu, towarzystwa dotrzyma ci wierny zwierzak. Nie możesz więc przegapić okazji, aby stać się czarodziejem może nawet potężniejszym niż Harry Potter. Już teraz złóż aplikację o przyjęcie do szkoły magii!