Opis gry Team Fortress 2

0
236
Rate this post

Klasyczny shooter połączony ze sporą dozą czarnego, czasem wręcz bolesngo humoru nigdy się nie nudzi. W kreskówkowej oprawie naprzeciw siebie stają dwie drużyny, a kule są jak najbardziej prawdziwe.

 

Gra z gatunku FPS, w której główny nacisk położony jest na wieloosobową rozgrywkę, to zabawa głównie dla wielbicieli zespołowych pościgów za wrogiem wśród odgłosu świszczących kul. Dynamiczna akcja osadzona w dośc bogatym uniwersum, zaprezentowana jest w kreskówkowej oprawie, a samym postaciom nie brak nie tylko odwagi i celnego oka, ale także sporej dawki humoru.

W grze Team Fortress 2 nie znajdziesz jednej klasy bohaterów, lecz różnorodne postaci, w które możesz się wcielić. Do twojej dyspozycji jest dziewięć klas, a wśród nich są tacy bohaterowie jak przypominający Rambo Heavy, podstępny Spy, lekko bezczelny i zadufany w sobie Scout, lub aktywni na drugiej linii ataku Medic i Sniper. Aktrakcyjnym może się również wydać władający miotaczem ognia Pyro, nie ma on bowiem nawet cienia litości w oczach. Każdy z nich dysponuje swoimi słabymi i mocnymi stronami, które musisz uzględnić, zanim wybierzesz swoją postać. A następnie już możesz wyruszyć na spotkanie akcji w grze.

Twoimi codziennymi przyjemnościami w strzelance Team Fortress 2 jest wykonywanie szeregu misji w trybie multiplayer, do zwycięstwa będziesz więc musiał poprowadzić drużynę składającą się z dość ciekawych postaci. Niezależnie od celu i charakteru zleconej misji musisz nastawić się na intensywną współpracę w zespole, bowiem tylko w ten sposób uda ci się osiągnąć zamierzony cel.

W pełni trójwymiarowa grafika w grze online Team Fortress 2 gwarantuje intensywne wrażenia optyczne utrzymane w kreskówowo-komiksowej konwencji. W grze czeka na ciebie spora dawka akcji, urozmaicone postacie z niekonwencjonalnymi umiejętnościami, alternatywne rodzaje broni oraz dynamiczną zespołową dawkę rozgrywkę w najczystszej, choć lekko skrzywionej, postaci.