Opis gry AirRivals

0
180
Rate this post

Podniebny shooter w trójwymiarowej grafice, w którym zasiadasz za sterami śmiercionośnych jednostek lotniczych jako pilot przyszłości. Zdobądź przewagę nad wrogiem i zwyciężaj w podniebnych walkach.

 

Gra MMOG AirRivals przenosi cię do odległej przyszłości, na planete Phillon, w której stajesz się nieustraszonym pilotem powietrznych jednostek militarnych, a los rasy ludzkiej zależy od ciebie i twoich poczynań. Zasiądź za sterami maszyn i udaj się na trzymające w napięciu misje, by utrzeć nosa rywalowi.

W grze online AirRivals wybierasz przedstawiciela jednej z dwóch zwaśnionych stron, swoją karierę pilota rozpoczynasz od najniższej rangi, jednak każde zwycięstwo przybliża cię do wansu na wyższe szczeble w hierarchi pilotów przyszłości. W grze musisz wykazać się niebywałą zręcznością, jeśli chcesz zniszczyć wroga. Swoim statkiem kosmicznym wzbijesz się w przestrzeń powietrzną i kosmiczną i kierujesz nim za pomocą myszki, szybko więc opanujesz tajniki pilotowania.

Gra oferuje ci różnorodne misje, których możesz się podjąć. Od walk multiplayer w których ceną zwycięstwa jest przejęcie statku matki przeciwnej frakcji, po indywidualnie rozgrywki na arenie, podczas których mierzysz się z graczami z całego świata.

Doliny, jeziora, góry i pustynie, a także bezkresny kosmos, wszystko to będziesz mógł z detalami obejrzeć z kadłuba swojego powietrznego statku w grze AirRivals. Niech cię jednak krajobrazy nie zdekoncentrują, wszakże wzbijasz się w powietrze aby toczyć epickie podniebne batalie.

W grze czekają na ciebie liczne misje, których możesz się podjąć, ceną będzie szybsze levelowanie twojej postaci. Kolejne szczeble kariery dzięki zdobyciu specjalnych odznak, to marzenie każdego pilota. Wartka akcja czeka nie tylko w powietrzu, ale także w dungeonach, gdzie czekają liczne niebezpieczeństwa. Wzbij się w powietrze i stań się najlepszym pilotem przyszłości w podniebnym shooterze AirRivals.