Opis gry Blacklight Retribution

0
141
Rate this post

W ponurych krajobrazach mrocznej przyszłości na ulicach panuje wieczna wojna. Różnorodne frakcje toczą zawzięte boje o dominację, a ty znajdujesz się w samym centrum tego krwawego konfliktu.

 

W grze Blacklight Retribution wcielasz się w rolę żołnierza, który za pomocą nowoczesnej i niezwykle zaawansowanej technologicznie broni przyszłości walczy w imieniu swojej frakcji. W tej darmowej pierwszoosobowej strzelance przyłączasz się do jednej z czterech walczących o dominację frakcji, których celem jest absolutna kontrola nad miastem. Akcja tej gry client rozgrywa się w wirtualnej przyszłości, która swymi ponurymi krajobrazami znacznie odbiega od wersji, którą sobie wyobrażasz.

W grze MMOFPS do twojej dyspozycji będą liczne mechy, potężne roboty, które są znacznie bardziej wytrzymałe niż ludzie i są w stanie znieść więcej kul niż najlepsza kamizelka kuloodporna. Wystarczy więc, że znajdziesz takiego mecha i zasiądziesz za jego sterami, a szala zwycięstwa z pewnością przechyli się na twoją stronę. Jednak nie masz na nie monopolu, bowiem twoi wrogowie również dysponują śmiercionośmyni robotami, a więc musisz się mieć stale na baczności w pełnej świszczących kul strzelance Blacklight Retribution.

W grze możesz podążać za celami swojej frakcji samodzielnie, lub też łącząc się w grupy z innymi użytkownikami tej gry client. Jeśli raniony kulami będziesz musiał ratować się ucieczką, w licznych zaułkach ulic przyszłości z pewnością znajdziesz schronienie. W Blacklight Retribution będziesz musiał wykazać się więc nie tylko celnym okiem i wprawnością w strzelaniu, ale również odrobiną sprytu i zdolonościami taktycznymi. Musisz również posiąść wyśmienitą znajomość szczegółów miasta, bowiem tylko umiejętne wykorzystanie otaczających cię warunków zapewni ci przetrwanie w wirtualnej przyszłości. Nastaw się więc na pełne wartkiej akcji strzelaniny i ekscytujące misje w strzelance Blacklight Retribution.