Opis gry ArcheAge

0
207
Rate this post

W mistycznym świecie ArcheAge czekają ciebie wymagające wyzwania. W roli nieustraszonego wojownika pokazujesz, co potrafisz i godzisz się ze swoim skomplikowanym losem.

 

Świat gry ArcheAge zamieszkany jest przez szczególnie nadzwyczajne stworzenia. Cztery różne frakcje stoją do wyboru, między innymi koci nomadzi zwani Firran lub dumni przedstawiciele frakcji Nuian. Jako przedstawiciel wybranej frakcji wyruszasz w fantastyczną podróż przez owiane legendami strefy. Tajne wydarzenia i do tej pory niewyjaśniony spisek kształtują twoją codzienność. W urozmaiconych wyzwaniach pokazujesz, na co ciebie stać i odkrywasz stopniowo wszystkie tajemnice tego mrocznego świata.
Opuszczony kontynent na północy i prastarzy bogowie są tylko początkiem…Twoja przygoda rozgrywa się w fantastycznym kraju zwanym Nuia. MMORPG ArcheAge punktuje swoimi bogatymi i zarówno mistycznymi strefami. Podczas twojej podróży odkrywasz krok za krokiem wszystkie zakątki różnych kontynentów, każdy z nich wyróżnia się własną historią, niezwykłością i też niebezpieczeństwami, którym bohatersko będziesz stawiał czoło. Od rozległych step przez gęste dżungle aż do przecudownych raf – w wirtualnym świecie darmowej gry ArcheAge czekają ciebie urozmaicone krajobrazy, których na pewno nie zapomnisz tak szybko. Pamiętaj, że tylko ty decydujesz, na jakie przygody się wybierzesz. Między innymi spróbujesz swego szczęścia na pokładzie wielkiej fregaty, ramię w ramię z lwami śnieżnymi lub jako obeznany w sprawach rzemieślniczych i lotnych artysta, majsterkujący nad nowymi projektami.

Również i na uboczu głównego wątku znajdziesz rozmaite zadania i ciekawe zajęcia. Wolny czas spędzasz wraz ze swoimi przyjaciółmi organizując wyścigi na głębokiej wodzie lub wspinając się po górach.

Wydawcą europejskiej wersji ArcheAge jest Trion Worlds. Gra jest do pobrania i free-to-play.