Opis gry Gotham City Impostors

0
196
Rate this post

Wirtualnie każdy może stać się Batmanem broniącym dzielnie Gotham City przed złośliwymi zakusami rzezimieszków. A jeśli marzy ci się miejsce po drugiej stronie barykady wciel się w przebiegłego Klowna i bierz na celownik facetów w obcisłych kombinezonach.

 

Gra FPS Gotham City Impostors umożliwia ci przeniesienie się na ulice Gotham City znane z komiksowych i kinowych przygód Batmana. Możesz w tej scenerii pojawić się w postaci szerzącego dobro i sprawiedliwość Batmana lub odwrotnie, złośliwego Klowna. W grze będziesz musiał zdecydować się na wcielenie się w jedną z tych postaci w grze do pobrania Gotham City Impostors, w którą możesz również zagrać na konsoli.

Po ulicach Gotham City szwendają się szeroko pojęci przedstawiciele prawa, którzy właściwie wyrządzają więcej szkód niż pożytku. Do tego Klown również nie ma łatwego życia, wprawdzie siejąc chaos i zniszczenie jest w swoim żywiole, jednak armia mini Klownów może każdego wyprowadzić z równowagi. W sytuacji pełnej napięcia jedynym wyjściem jest sięgnąć po broń.

W shooterze Gotham City Impostors zbierasz kilku przyjaciół, którzy zasilą szeregi twojego teamu, z którym udasz się na dynamiczne rozgrywki na ulicach Gotham City. Co ciekawe twój team wygląda zupełnie jak ty, w grze ścierają się ze sobą bowiem zespoły Batmanów lub Klownów. W zależności od postury w shooterze pojawią się więc wysocy i niscy Batmani, oraz Klowni z niedowagą lub kilkoma kilogramami za dużo. Do twojej dyspozycji będzie pokaźny arsenał różnorodnej, wyjątkowo wybuchowej broni. Lekko przerysowane postaci nie cofną się bowiem przed niczym, żeby wpakować w przeciwnika kulę lub dwie. Albo kilka ton kul.

Dynamiczne rozgrywki, pościgi i mnóstwo strzelanin w scenerii Gotham City podszyte pewną dozą humoru gwarantuje długie godziny rozrywki w tej pierwszoosobowej strzelance. Im więcej przeciwników uda ci się wyeliminować wraz z twoją drużyną tym szybciej będziesz mógł levelować na kolejne poziomy. Gra Gotham City Impostors jako gra do pobrania wymaga instalacji oprogramownia, po której można zalogować się bezpośrednio do gry.