Opis gry Goodfellas 1930

0
265
Rate this post

W realistycznej grze mafijnej zaburzasz się w podzeimny gangsterski świat Ameryki lat 30. Stań się bosem wszystkich mafijnych bosów na ulicach Nowego Yorku.

 

W strategicznej grze przeglądarkowej Goodfellas 1930 wkraczasz w lata 30 metropolii Stanów Zjednoczonych. W Nowym Yorku mafia świętuje właśnie swój złoty okres w czasach, w których przemoc i gangsterskie porachunki stanowią chleb powszedni dla mieszkańców. Wciel się więc w rolę mafijnego bosa i przemierzaj ulice miasta, w którym przetrwają tylko najsilniejsi.

Goodfellas 1930
rozpoczynasz jako przeciętny roznosiciel wody, którego główną ambicją jest awansowanie do rangi mafijnego bossa. Zanim to jednak nastąpi będziesz musiał pozbyć się konkurencji z miasta. W tej grze browserowej sam decydujesz jakim biznesem będziesz się parał. Możliwości masz wiele, od szmuglowania alkoholu po przemyt narkotyków. Twoim zadaniem jest wzbudzić respekt ludzi ulicy i wymieść konkurencję, która odważy się stanąć na twojej drodze do mafijnego sukcesu.Staraj się więc zawładnąć jak największą ilośćią dystryktów w mieście, aby zwiększyć strefę swoich wpływów. Im większą masz władzę, tym stajesz się bogatszy, a to niesie ze sobą poważanie i szacunek konkurencji. W tej strategicznej grze przeglądarkowej z elementami RPG krwawe porachunki na ulicach przeplatają się z przebiegłymi intrygami przeciwko pozostałym gansterom. Czy to wymuszanie haraczau, czy nielegalne interesy, możesz sprawdzić się w każdej dziedzinie gangsterskiego życia.

Jeśli uda ci się zdobycie rangi ojca na szczycie mafijnej hierarchii, będziesz mógł kontrolować całym miastem, a każdy inny gangster będzie musiał liczyć się z twoim zdaniem. Goodfellas 1930 daje ci możliwość zasmakowania życia w mafijnych strukturach, a zdobyty respekt zagwarantuje ci nietykalność nie tylko w Nowym Yorku, ale także w każdym innym mieście biznesu i przemocy.