Opis gry Tribes: Ascend

0
158
Rate this post

Właściwa strategia i wprawne oko są podstawą twojego losu w tej pełnej akcji pierwszoosobowej strzelance. Zasiądź za sterami własnego Jetpacka i nie zdejmuj palca ze spustu. Wszędzie czai się wróg.

 

W pełnej akcji darmowej strzelance Tribes: Ascend znajdujesz się w wirtualnym świecie science-fiction, w której panoszą się niespotykane dotychczas kreatury. Niekoniecznie mają one przyjazne zamiary. Tutaj masz jednak do dyspozycji Jetpacka, którym możesz spokojnie odlecieć z miejsca strzelaniny, kiedy zrobi się zbyt gorąco.

W pierwszoosobowej strzelance free-2-play Tribes: Ascend do twojej dyspozycji sa różnorodne mapy, na których możesz na bieżąco śledzic rozkład sił twoich i wroga. Dzięki naciskowi na pracę grupową z pozostałymi graczami osiąganie wspólnych celów jest skuteczniejsze. Tylko dzięki wdrożeniu odpowiedniej strategii będziesz więc w stanie osiągnąć wspólny cel w grze Tribes: Ascend.

W grze możesz oczekiwać przede wszystkim naszpikowanych akcją strzelanin. W MMOFPS Tribes: Ascend możesz dowolnie ukształtować swojego bohatera i wyposażyć go w najnowocześniejsze rodzaje broni. Do twojej dyspozycji masz zaawansowane technologicznie bronie palne oraz własnego Jetpacka. Dzięki nim skutecznie zmieciesz przeciwnika z powierzchni ziemi. Wrogie kreatury możesz również atakować z powietrza.

Gra oferuje ci mnóstwo urozmaiconych modusów w grze oraz inne środki transportu. W grupowych pojedynkach może wziąć udział maksymalnie do 32 graczy. Obierz więc własną skuteczną strategię i pokaż co potrafisz w wirtualnym świecie rodem z science-fiction pierwszoosobowej strzelanki Tribes: Ascend.