Opis gry H1Z1

0
223
Rate this post

Nastaw się na groźnych, zgniłych zombiaków, pląsających po całym mrocznym świecie. Wirus zwany H1Z1 nawiedził prawie wszystkich mieszkańców…

 

H1Z1 jest tytułem free-to-play wydawcy Sony Online Entertainment. Wraz z wirtualnym światem naszpikowanym groźnymi zombiakami, SOE zafunduje ci także gęsią skórkę. Akcja gry rozgrywa się w Ameryce, gdzie silny wirus H1Z1 przemienił prawie wszystkich ludzi w zombiaków, których jedynym celem jest uprzykrzanie życia ostatnim mieszkańcom i wpędzanie ich żywcem do grobu. Wkraczając do mrocznego świata gry MMO free-to-play, nastaw się na przygody trzymające w napięciu, które napędzą ci stracha – nie tylko dzięki zarażonym osobom, ale i też tajemniczym i mrocznym krajobrazom.

Walka o życie jest centralnym elementem gry. Niezależnie od tego, jakie plany snujesz na dzień dzisiejszy w H1Z1, musisz dać wszystko za to, żeby przeżyć zbliżającą się noc. W jaki sposób to zrobisz, zdecydujesz tylko ty. Najważniejsze, to nie dać się złapać i pokonać przez wygłodniałych zombiaków. Zapewnij sobie wszystkie przedmioty, które znajdziesz na ulicach mrocznych miasteczek i majsterkuj nad nowymi broniami. Wraz z koktajlami Mołotowa lub innymi wybuchowymi zabawkami, a także z bardziej konwencjonalnymi broniami masz duże szanse na wygraną i eliminację jednego zombiaka za drugim.

Sony Online Entertainment daje do twojej dyspozycji kilka połączonych ze sobą serwerów, na których ustalono różne reguły i warunki. Tak więc handlujesz z innymi graczami i rozglądasz się za przedmiotami, których na swoim serwerze nie mogłeś sobie zapewnić. Ponadto dołączasz do sojuszów innych graczy i stawiasz czoła nie tylko hordom zarażonych mieszkańców, ale i też innym gildiom. Wraz z zaprzyjaźnionymi graczami podbijasz różnorodne budynki, takie jak na przykład więzienia, lub budujesz własną twierdzę. Poza tym możesz zasiąść za kierownicą opuszczonego samochodu stojącego na ulicy, aby możliwie szybko uciec przed przeciwnikami, jeśli nie widzisz żadnej szansy na wygraną.