Opis gry Overwatch

0
166
Rate this post

Przeładuj broń, namierz cel i zacznij serię niezwykłych przygód dołączając do drużyny superbohaterów w stworzonych przez Blizzard realiach brawurowego shootera sci-fi!

 

Overwatch to przeznaczona do pobrania na PC gra z gatunku MMOFPS, w której uzbrojony po zęby wyruszysz na karkołomne misje, od których zależy bezpieczeństwo całej planety. Poznaj Wdowę, Winstona, Żniwiarza i wiele innych fantastycznych postaci, które przybyły z najodleglejszych zakątków świata złączone jednym celem: stanąć w obronie pokoju i sprawiedliwości. Każdy z bohaterów ma swoją niezwykłą historię i unikalne umiejętności. Wszyscy w starciu są śmiertelnie niebezpiecznymi przeciwnikami. Wyobraź sobie zatem co się stanie, kiedy połączą swoje siły w jednym zespole…

Jak przystało na Team-Shootera, w którym każda sekunda i punkt zdrowia mogą zadecydować o wygranej lub porażce, w Overwatch bohaterowie podzieleni są na 4 klasy: Atak, Obronę, Tank i Wsparcie. Niezależnie od tego, czy wolisz intensywne, bezpośrednie ataki czy zabezpieczanie teamu przez wsparcie z pewnego dystansu – znajdziesz postać odpowiednią dla siebie. Różnorodność postaci jest zdecydowanie mocną stroną gry. Do twojej dyspozycji pozostają między innymi: nie znająca słowa „litość” snajperka, szlachetny japoński wojownik wyćwiczony w le parkour, genetycznie zmodyfikowany goryl – geniusz, czy czuwająca nad dobrem całej drużyny, potrafiąca latać walkiria.

Nie zapominajmy jednak o tym co, w FPS-ach najważniejsze i nie jest to przecież tworzenie postaci. W twoje ręce trafia naprawdę niemała liczba broni. Począwszy od pozornie prostych ale skutecznych rozwiązań jak łuk czy nitownica poprzez niezawodne klasyki w postaci karabinu snajperskiego lub pistoletu pulsacyjnego, aż po prawdziwe rarytasy, takie jak działo Tesli i młot rakietowy. Zdecyduj który bohater wraz z całą swoją historią, umiejętnościami i wyposażeniem będzie najlepszym wyborem na długie godziny spędzone pod znakiem nabijania DPSu, a już nic nie powstrzyma cię przed rozpoczęciem rywalizacji online z drużynami przeciwników.

Nie pozwól czekać przygodzie!