Doświadcz w tej grze przeglądarkowej trzymających w napięciu przygód pełnych skarbów, potworów i niebezpieczeństw rodem z „Mumii” . Tutaj możesz odtworzyć akcję tego znanego filmu…

 

W grze The Mummy Online wcielasz się w rolę młodego archeologa, który poszukuje starożytnych skarbów. W tej przygodowej grze na przeglądarkę, której twórców zainspirował film „Mumia”, badasz piramidy, walczysz ze złymi mumiami, potworami i z pozostałymi graczami. Podróżujesz po całym świecie w poszukiwaniu zaginionych skarbów i zapomnianych tajemnic wraz z twoim zespołem archeologów.

Na początku gry The Mummy Online znajdujesz się na południowym końcu rzeki Nil, w Amarnie. Tam napotkasz na swojej drodze plemiona, które parają się czarną magią. Trafisz też na znane postacie z filmu i na innych graczy, których musisz pokonać w bohaterskiej walce. W grze The Mummy Online toczysz walki pełne akcji w oazach albo w kryptach. U stóp piramid czekają na ciebie trzymające w napięciu i zarazem niebezpieczne przygody.

W grze akcji The Mummy Online zwiedzasz znane miejsca i tworzysz twojego bohatera według własnych upodobań, nadając mu różne zdolności i umiejętności. Wirtualny świat tej MMOG jest stworzony bardzo realistycznie w technice 3D, a akcja gry przebiega w czasie rzeczywistym. Aby móc zagrać w tą grę, nie musisz instalować klienta do niej.

W grze The Mummy Online rzucasz się w wir przygód i zwalczasz złe moce, które istnieją już od 3000 lat. Tutaj możesz sam zanurzyć się w świat filmu „Mumia” oraz tworzyć go wedle własnego uznania.