Opis gry Bounty Hounds Online

0
214
Rate this post

Ta futurystyczna gra osadzona jest w dalekiej przyszłości trawionej wojnami z wrogimi siłami. Wybrani żołnierze udają się na misję, której celem jest zaprowadzenie porządku we wszechświecie…

 

W tej grze wcielasz się w rolę wynajętego żołnierza, którego misją jest ochrona członków rządu i ocalenie odległej galaktyki. Przyjmując zadanie udajesz się na pełną niebezpieczeństw misję, w której wszystkie chwyty są dozwolone. MMORPG Bounty Hounds Online daje ci do wyboru aż pięć różnych klas bohaterów. Dobrze przemyśl swój wybór, gdyż wybrana klasa determinuje twojego bohatera, jego siłę, zdolności a także słabości. Poza tym musisz opowiedzieć się po stronie jednej z czterech frakcji: Corona, Aurora, Nucleo lub Umbro.

Aby ułatwić ci walkę ze złem ta gra daje ci możliwość ciągłego zbrojenia twojego bohatera. Do wyboru masz szeroką gamę uzbrojenia oraz zbroi, w które możesz wyposażyć swojego żołnierza. Z czasem możesz zdobywać coraz to potężniejsze rodzaje broni z coraz większą niszczycielską siłą.

W trakcie gry Bounty Hounds Online twój bohater zbiera również doświadczenie w walce, uczy się nowych ciosów i nowych sposobów obrony przed przeciwnikami. Dodatkowo możesz również formować oddziały z innymi użytkownikami gry, by wspólnie walczyć w imię dobra. W targanej wojnami przyszłości nie ma ani chwili spokoju, ani na chwilę nie możesz uśpić więc swej czujności.

Udaj sie na pełną przygód misję pełną żądnych walki robotów, nieodkrytych planet i innych niebezpieczeństw czających sie za rogiem. W Bounty Hounds Online jesteś nieustraszonym żołnierzem prywatnej armii i masz okazję stać się prawdziwym obrońcą ludzkości.