Opis gry My Emma

0
167
Rate this post

Twoja Emma. Twoja mała, kochana Emma. Zaopiekuj się małą, wirtualną dziewczynką, spędzaj z nią czas na czesaniu włosów, wybieraniu ubranek i pysznej zabawie. Dbaj o jej zdrowie i dobre samopoczucie i patrz jak się cieszy.

 

Zawsze marzyłeś o posiadaniu młodszego rodzeństwa, albo z przyjemnością wybiegasz w marzeniach w daleką przyszłość, kiedy sam staniesz się rodzicem? A może myślisz, że idealnie nadawałbyś się na nianię i chciałbyś to sprawdzić? Właśnie nadarza się ku temu świetna okazja. Dzięki kolorowej, wesołej grze symulacyjnej free-to-play My Emma, będziesz mógł powyobrażać sobie jak to jest sprawować opiekę nad słodkim maluchem. Jak? To proste – możesz adoptować Emmę na swoim tablecie lub smartfonie (iOS lub Android) i zostać jej opiekunem. Kto wie, może dowiesz się przy tym czegoś nowego o opiece nad dzieckiem – czegoś o czym jeszcze nie słyszałeś? Dzieci potrzebują spokoju, bezpieczeństwa i regularności w swoim życiu, dlatego wszystkie twoje dni spędzone z Emmą będą musiały zawierać w sobie pewne niezmienne punkty programu. Żeby Emma była zdrowa i miała dobry humor, musisz zadbać o jej dietę i regularne posiłki. Po jedzeniu i piciu pewnie przydałoby się wyjście do toalety. Później? Wiadomo co, trzeba dbać o czystość więc kąpiel z pianą. Na sam koniec dnia, oczywiście ceremonia kładzenia do łóżeczka.

Nie musisz się jednak martwić, że podczas gry dopadnie cię nuda i monotonia. Emma to bardzo wesoła dziewczynka i oprócz zwykłych domowych obowiązków, które będziesz miał do wypełnienia, możecie mieć razem mnóstwo świetnej zabawy. Na przykład za sprawą jednej z mini-gier, które nie tylko poprawiają humor tym małym i dużym dzieciom, ale również pozwalają ci w My Emma na zarabianie niezbędnych do wychowywania malucha pieniędzy. Oprócz tego, Emma chętnie spędza czas na przymierzaniu ubranek. Może pomożesz jej dobrać jakieś ładne kreacje?

Na twoich oczach stopniowo z małego, nieporadnego berbecia będzie wyrastać na ciekawą świata nastolatkę. Możesz się zdziwić, ale w grze My Emma podobnie jak w prawdziwym życiu czas płynie szybko.