Opis gry Survarium

0
181
Rate this post

W niedalekiej przyszłości globalna katastrofa ekologiczna doprowadziła do kompletnego zniszczenia znanego ci świata. Dzika roślinność i zwierzęta z impetem wkroczyły na ucywilizowane tereny i przejęły nad nim panowanie.

 

Wydawałoby się, że stworzone z betonu i stali ludzkie budowle przetrwają wieczność, a już po kilku latach rozpadły się w pył, pod naporem natury. Kompleksy przemysłowe i wojskowe, elektrownie, fabryki i miasta, wszystko to padło ofiarą rozprzestrzeniającej się roślinności. Jak odnajdziesz się w tym odzyskanym przez naturę świecie, w którym zapanowała totalna anarchia?

Survarium to sieciowa strzelanka free-to-play z widokiem w pierwszej osobie (FPS), w której wejdziesz w rolę jednego z mieszkańców tego postapokaliptycznego świata. Walcz o przeżycie, zdobywaj doświadczenie i nowy ekwipunek, handluj i podbijaj nowe terytoria wraz ze swoimi znajomymi. Twoja postać biorąc udział w kolejnych przygodach będzie zdobywała doświadczenie, poznawała otoczenie i uczyła się nowych rzeczy, tym samym zwiększając swoją szansę na przetrwanie. Kolejne poziomy doświadczenia pozwolą ci rozwinąć 5 różnych umiejętności: wyszkolenie strzelecki, trening fizyczny, umiejętności medyczne i techniczne oraz techniki przetrwania. Osiągając odpowiedni poziom, będziesz mógł wybrać niepowtarzalne umiejętności specjalnie, które odkryją przed tobą nowe potężne możliwości.

Jako że próba samodzielnego przetrwania w tak brutalnym i niesprzyjającym świecie jest bardzo trudna, grupy ludzi tworzą wspierające się społeczności zwane klanami. Będąc w klanie możecie wspólnie zdobywać władzę na określonym terenie co da tobie i twoim towarzyszom codzienne profity. Tylko najsilniejsi przetrwają w Survarium i postaraj się, żebyś to ty należał do tej grupy.

W Survarium dostępny jest na razie jeden z 3 trybów gry, czyli gra drużynowa (pozostałe to Freeplay i Co-op). Walcząc wraz z towarzyszami przeciwko grupie innych graczy, będziesz starał się obronić własne terytorium i zdobyć cenne surowce w określonym czasie. Darmowy shooter Survarium dostępny jest do ściągnięcia na komputery PC.