Opis gry Lagoonia

0
219
Rate this post

Robinson Cruzoe nie miał zbyt wiele szczęscia, jeśli chodzi o zasiedlanie bezludnej wyspy, na której się znalazł. Ty możesz zasiedlić i rozwinąć wyspę South Sea wedle własnego uznania.

 

Lagoonia jest bezpłatną grą przeglądarkową, która łączy ze sobą urok gry strategicznej z tworzeniem ciekawych interakcji międzyludzkich. Głównym tematem gry, obok zasiedlania i rozwijania początkowo niezamieszkałej wyspy, są relacje między postaciami. Gracze mogą więc dowolnie planować swoje poczynania i tworzyć wiele przydatnych rzeczy, które sprawią, że wyspa stanie się zamieszkana.

W grze na przeglądarkę Lagoonia znajdujesz się na wyspie South Sea nie grasz przeciwko innym graczom, nie ma w niej też wymachiwania mieczem i poszukiwania potworów, z którymi stacza się krwawe pojedynki. Wręcz przeciwnie: tu musisz współpracować z pozostałymi graczami, aby rozwijać swoją wyspę.

Grę rozpoczynasz od wynalezienia prostych rzeczy, ułatwiających przeżycie na wyspie, czyli od stworzenia ognia i przytulnego i ciepłego schronienia. Następnie wraz z innymi graczami zapewniasz swój byt, poprzez wynalezienie tratw oraz sieci rybackich. Głównym celem gry są sąsiedzkie, ciepłe relacje z innymi mieszkańcami na wyspie oraz stałe rozwijanie infastruktury i wyglądu wyspy.

W grze browserowej Lagoonia czeka na ciebie więc wiele wyzwań, choć nie będziesz miał tu do czynienia z potworami i innymi kreaturami. Wyzwaniem jest jednak stworzenie przytulnego domostwa na wyspie i zapewnienie przetrwania dla twoich pobratymców. Z pewnością nie będziesz się nudził wymyślając coraz to nowsze udoskonalenia dla twojej wyspy. Czekają na ciebie również rozmaite gry i zabawy, które zarówno tobie jak i innym graczom z pewnością umilą życie na South Sea.