Opis gry KingsAge

0
187
Rate this post

Kwitnące i tętniące życiem średniowieczne miasto, które dodatkowo stanie się potęgą militarno-gospodarczą jest twoim celem. Podejmij wyzwanie i stań się prawdziwym średniowiecznym panem i władcą.

 

W średniowiecznej epoce królów przyjdzie ci podjąć niełatwe wyzwanie rozbudowania niewielkiego skrawka ziemi do rangi niepokonanego królestwa. Klasyczna przeglądarkowa strategia KingaAge przeniesie cię do czasów średniowiecza, gdzie w surowych klimatach zmierzysz się z pozostałymi graczami o tytuł legendarnego stratega.

W strategicznej grze na przeglądarkę KingsAge rozbudowujesz oddaną do twej dyspozycji niewielką z początku osadę do rangi potężnego miasta. W tym celu musisz wykazać się gospodarczym sprytem, by przekuć dostępne zasoby i siłę roboczą w prawdziwą żyłę złota, dzięki której twoja osada rozkwitnie gospodarczo. Wznoś kolejne budynki, zamki, młyny, magazyny i kamieniołomy oraz zatrudniaj w nich mieszkańców, by w mgnieniu oka twoja osada w KingsAge stała się diamentem na mapie średniowiecznego świata.

Rozbudowana infrastruktura i efektywny handel stanowią podstawę twej działalności w średniowiecznym świecie gry na przeglądarkę KingsAge.
Nie tylko rozwój gospodarczy powinien znajdować się na twoim codziennym planie dnia, lecz również rozbudowa potężnej armii. Z pewnością znajdzie się niejeden śmiałek, który odważy się stanąć na twojej drodze ku dominacji na średniowiecznym kontynencie gry strategicznej KingsAge. Aby stać się jeszcze potężniejszym władcą będziesz musiał nie raz stoczyć zacięte boje z innymi graczami. Z pomocą przyjdą ci wówczas twoi sojusznicy, pamiętaj więc, by zawrzeć sojusze i utrzymywać pokojowe stosunki z silnymi władcami.

W strategicznej grze na przegladarkę KingsAge będziesz parał się handlem z innymi graczami, by zdobyć środki na rozbudowę twojego imperium. Rozbuduj więc swoją osadę tak, by rozkwitła na tle średniowiecznego świata gry przeglądarkowej KingsAge.