Opis gry Soldiers Inc.

0
244
Rate this post

Zostałeś wynajęty przez organizację Syndykat aby prowadzić tajne operacje w rozdartej wojną egzotycznej Zandii. Twoim celem jest ustanowić swoją bazę, wyszkolić wojsko i zyskać jak największy wpływ na bogatych w surowce terenach.

 

Soldiers Inc. to strategiczna gra na przeglądarki od wydawcy Plarium, w której staniesz pośrodku zmagań o złoża surowców naturalnych pomiędzy obcymi krajami, międzynarodowymi korporacjami i przestępczej organizacji kierowanej przez Zhen Shi. Założona przez ciebie baza będzie twoim centrum dowodzenia, miejscem zaopatrzenia i rekrutacji jednostek. To będzie twój punkt kontaktowy w twoim rozrastającym się imperium. Jako dowódca militarnej placówki będziesz musiał wykazać się umiejętnościami strategicznymi i dyplomatycznymi, niszcząc słabszych wrogów i nawiązując sojusze z silniejszymi przeciwnikami. Ważnym elementem Soldiers Inc. jest dbanie o twoje interesy. Aby prowadzić wojny będziesz potrzebował kupy gotówki i surowców. We współczesnej wojnie niezbędne jest paliwo pozwalające wysłać twoje jednostki, amunicja, żeby było z czego strzelać, oraz racje żywności, którymi wyżywisz swoich żołnierzy. Każdego dnia twoi doradcy będą przedstawiali ci nowe oferty od militarnych korporacji, które prowadzą działalność w regionie. Dzięki nim otrzymasz dostęp do nowych budynków, technologii i jednostek. Rozbudowując swoją bazę, dysponując większymi środkami, będziesz mógł prowadzić bardziej zaawansowane operacje wojskowe.

Wykaż się swoimi zdolnościami dowódczymi wśród różnych aspektów gry. Dołącz do sojuszu, lub załóż własny. Połączcie siły i prowadźcie wspólnie działania militarne, wspierając się wojskiem, surowcami i kontraktami. Podbijajcie bazy przeciwników i zwiększajcie wasze pole wpływu, pokonując inne sojusze. Kluczem do sukcesu w tej bezwzględnej wojnie jest właśnie współpraca i pokazanie swojej siły. Małe płotki nie przetrwają tego konfliktu.

Soldiers Inc. dostępne jest za darmo na przeglądarki internetowe. Wystarczy zarejestrować się na stronie gry i już można rozpocząć swoją strategiczną przygodę w opanowanej wojną Zandii.