Opis gry Knights of the Sky

0
239
5/5 - (1 vote)

W wirtualnym świecie targanym nieustanną wojną między Królestwem a Federacją nieustannie panuje chaos i zniszczenie. Stań po właściwej stronie i przyłącz się do odwiecznej walki dobra ze złem.

 

Strategiczna gra na przeglądarkę Knights of the Sky przeniesie cię do fantastycznego świata, w którym będziesz musiał podjąć niezwykle trudną decyzję. Będziesz musiał przyłączyć się do jednej z dwóch zwaśnionych frakcji w odwiecznej walce dobra ze złem.

Przeglądarkowa strategia Knights of the Sky oferuje ci życie wojownika i imperatora w fantastycznym świecie łudząco podobnym do Średniowiecza. Pierwszym zadaniem, które będziesz musiał wykonać jest zbudowanie odpowiednio potężnego imperium. Będziesz więc musiał wznosić kolejne budynki wokół twego zamku, oraz znaleźć dostęp do cennych surowców celem ich pozyskania, obróbki i późniejszego handlu. Musisz zadbać o stały dostęp surowców do twojej osady, bowiem zaważy to na tempie rozwoju twojego małego imperium i armii.

W grze na przeglądarkę Knights of the Sky będziesz musiał zadbać również o odpowiednio dużą i dobrze wytrenowaną armię. Rekrutuj więc kolejnych żołnierzy do swoich śmiercionośnych oddziałów oraz zadbaj o odpowiednie ich wyposażenie, nie będą oni bowiem walczyli gołymi rękami. W miarę, jak twój zamek i włości będą rosły w siłę, znajdą się również wrogowie, którzy będą gotowi cię zaatakować. Bądź więc zawsze przygotowany na niezapowiedzianych gości.

Gra Knights of the Sky jest darmową grą na przeglądarkę, w której wraz z kolejnymi zaliczanymi levelami zyskujesz kolejne umiejętności, które przydadzą się z pewnością, podczas, gdy będziesz kierował własnym zamkiem, podległymi mieszkańcami oraz żołnierzami. Wraz z każdym kolejnym poziomem otwierają się przed tobą kolejne możliwości, skille i talenty, które wzmocnią cię w walce o ostateczne zwycięstwo w grze browserowej Knights of the Sky.