Opis gry Football Superstars

0
170
Rate this post

Na boisku pokazujesz, co potrafisz. Życie profesjonalnego sportowca nie jest takie łatwe, ciężki trening należy od teraz do twojej codzienności.

 

W grze do pobrania Football Superstars jesteś sportowcem. Tym razem nie siedzisz na ławce trenera, ani nie poszukujesz nowych graczy dla twojej drużyny, w tej grze wyruszasz osobiście na murawę. Na boisku prezentujesz piłkarskie umiejętności twojego śmiałka. Główki, podania i strzały – dzień w dzień. Głównym celem twojego zainteresowania jest zwycięstwo. Piłka nożna jest jednak sportem drużynowym, bez niczyjej pomocy na pewno nie wygrasz. W grze Football Superstars musisz więc dołączyć do drużyny.

Do twojej dyspozycji stoją liczne tryby gry, między innymi mierzysz się z innymi graczami podczas mistrzostw świata. Wraz z twoją drużyną rywalizujesz z innymi drużynami gry Football Superstars. Również poza stadionem stawiasz czoła wyzwaniom znanych na całym świecie sportowców, znajdziesz się na czerwonym dywanie ulubionych klubów, zerkasz od czasu do czasu do fitness klubu lub latasz po sklepach.

Dzięki regularnym turniejom posuniesz naprzód swoją karierę i nie wyjdziesz z formy. Podczas meczu optymalizujesz technikę twojego sportowca, aby już wkrótce należał do elity profesjonalnych piłkarzy. Football Superstars jest grą free-2-play do pobrania. Po jej pobraniu i instalacji od razu wyruszasz na murawę, aby strzelić gola za golem.