Opis gry Plunder Pirates

0
201
Rate this post

Stwórz własną piracka wyspę, która będzie twoją bezpieczną przystanią. Pływaj po nieznanych morzach, odkrywaj nowe lądy i niebezpieczne potwory. Zrekrutuj swoją załogę i wybierz się na plądrowanie wysp innych graczy i zdobywaj bogate łupy!

 

Grę w strategię Plunder Pirates rozpoczynasz z niezbyt okazałą wysepką, gdzieś na środku nieznanych wód. Już niebawem przemienisz ją w gniazdo piratów, o którym będzie wspominało się przy flaszce grogu w każdej portowej tawernie. Rozpocznij od postawienia chatki budowniczego, pirackiej dziury i małej destylarni rumu (każdy wie, że pirat bez rumu, to jak kapitan bez drewnianej nogi). Nie możesz też zapomnieć o przytulnej przystani, do której przycumuje twój piracki galeon, prawdziwy postrach mórz. W następnej kolejności będziesz mógł skupić się na pozostałych elementach niezbędnych pirackiej wyspie, którymi są skarbce, wieże z działami, mury obronne, a nawet różne elementy dekoracyjne.

Zbuduj wyspę, na której każdy pirat chciałby zamieszkać. Bo to właśnie ci dzielni, chodź trochę szaleni korsarze będą walczyć do ostatniej kropli rumu, żeby zdobyć dla ciebie nowe łupy. Pod twoją banderą zbiorą się prawdziwe indywidua pirackiego świata. Od zwykłych łotrów uzbrojonych w szable i pistolety, po przebiegłe złodziejki, wielkich siłaczy i szalonych korsarzy z beczką prochu na plecach. Zbierając tą niepowtarzalną grupę piratów wyruszysz na plądrowanie innych wysp i skarbów zebranych przez pozostałych graczy. Nie zapomnij też o przygotowaniu własnego kawałka wybrzeża na niespodziewane odwiedziny kolegów. Tutaj każdy walczy o swój łup.

Plunder Pirates jest mobilną strategią, w której rozgrywka prowadzona jest w czasie rzeczywistym, podobnie do popularnego Clash of Clans. Tym razem ten RTS na urządzenia mobilne został wzbogacony o nowe elementy i niezapomniany piracki klimat, który dzięki wykorzystaniu najnowszych możliwości tabletów i smartfonów, został przedstawiony w dopracowanej komiksowej grafice 3D. Jesteś gotowy na niesamowitą przygodę? Nie zwlekaj, tylko ściągnij Plunder Pirates na swojego iPhona lub iPada z App Store zupełnie za darmo.