Opis gry FarmVille 2: Country Escape

0
166
Rate this post

Już czas zająć się swoim gospodarstwem! Będziesz miał wiele do zrobienia w tej darmowej mobilnej grze farmerskiej, w której jak w jej odpowiedniczce na Facebook spędzisz swój czas na rozbudowywaniu swojego rolniczego imperium i zabawie ze znajomymi.

 

Życie na roli nie zawsze jest łatwe i piękne. Aby każda uprawa i każde zwierze było odpowiednio zadbane, trzeba się nieźle naharować. Na szczęście w FarmVille 2: Country Escape wszystkie czynności są bajecznie łatwe i wykonasz je bez wysiłku dotykając ekranu twojego tabletu lub smartfona. Wszystkie obowiązki wykonasz poprzez proste ruchy dłonią, bez obawy nabawienia się odcisków.

Gra FarmVille 2: Country Escape jest niezależnym tytułem i możesz w nią grać zupełnie offline. Ale dzięki możliwości podłączenia jej do konta na Facebooku, otrzymasz możliwość przesyłania do jej portalowego odpowiednika czyli FarmVille 2, dostaw wody, która nie jest już tam tak łatwo dostępna.

W FarmVille 2: Country Escape zawsze znajdzie się coś do roboty. Obojętnie czy będzie to zasiewanie nowych pól, wydobywanie potrzebnych surowców, czy przetwarzanie twoich zbiorów na wartościowe dobra, którymi możesz handlować z innymi graczami. Wykonując postawione przed tobą zadania, będziesz odblokowywał nowe możliwości gry, zdobywał doświadczenie i wspinał się na kolejne poziomy rozwoju gospodarstwa. W tej grze rozwój wiąże się ze zwiększonymi dochodami. Im bardziej egzotyczne warzywa i owoce uda ci się wyhodować, tym większy przychód będziesz mógł osiągnąć.

Oczywiście masz możliwość upiększania swojej farmy jak tylko zechcesz, sadząc kolorowe kwiaty w ogrodzie, lub dodając elementy ozdabiające okolicę. Postaraj się o jej wygląd, tak żeby znajomi od razu wiedzieli, że wszystko to zostało stworzone twoimi rękoma.

FarmVille 2: Country Escape nie wymaga od ciebie abyś poświęcał każdą chwilę swojego życia na grę, żeby móc się piąć w górę rankingu najlepszych farmerów. Za każdym razem gdy zasadzisz jakieś rośliny, lub nakarmisz swoje zwierzęta, aby odebrać należną ci nagrodę, będziesz musiał odczekać pewien czas. Pozwoli ci to na dowolne logowanie się do tej mobilnej gry, kiedy i gdzie tylko zachcesz i sprawdzenie jak się tam twoje sprawy rozwijają.