Opis gry Family Guy Online

0
218
Rate this post

Prześmiewczy, drwiący, niepoprawni politycznie. Albo się ich kocha albo nienawidzi. W tym przypadku nie ma półśrodków. Teraz ulubiony serial kreskówkowy nie tylko Ameryki także w wersji gry online!

 

Gra przeglądarkowa Family Guy Online bazuje na serialu, który można streścić w kilku słowach: zły, odrażający, zdecydowanie chory. Gra nie różni się znacznie od swego pierwowzoru i z pewnością usatysfakcjonuje wszystkich fanów krzywego humoru i prześmiewczych dialogów.

Teraz każdy chętny może zostać sąsiadem Petera Griffina w Quahog. Aby zamieszkać w tym lekko skrzywionym społeczeństwie i brać czynny udział w perypetiach Petera i Lois, na której życie nieustannie dybie diaboliczny Stewie oraz ich trawionego chorobą alkoholową psa Briana wystarczy mieć przegladądarkę.

W grze browserowej Family Guy Online kreujesz swojego bohatera, który staje się obywatelem Quahog. I już możesz grać ze swoimi ulubionymi bohaterami serialu oraz z innymi graczami. W tej grze 3D będziesz mógł przeżywać pasjonujące przygody na przykład z uzależnionym od oglądania TV Peterem.

Ale nie będziesz tylko leżał na kanapie. Wraz z innymi mieszkańcami ulicy Spooner Street oraz z pozostałymi graczami będziesz odkrywał tajemnice okolicy, gdyż czeka tam na ciebie niejedno wyzwanie. Oczywiście niewyszukane słownictwo i prowokujące dialogi znane z serialu bedą w tej grze na przeglądarkę na porządku dziennym, ale dzięki temu poczujesz się jakbyś był prawowitym mieszkańcem Quahog.