Opis gry Imperium Stylu

0
182
Rate this post

Bądź inteligentną, sławną i przepiękną kobietą! W tej symulacji na przeglądarkę spełnią się wszystkie marzenia dziewczyn. Wybierz stroje, buty i fajne dodatki, które są na topie…

 

Na początku gry na przeglądarkę Imperium Stylu tworzysz swoją bohaterkę. Startujesz jako singielka, wybierasz oczy i usta i przymierzasz w garderobie modne suknie, płaszcze i rewelacyjne buty. Na mieście znajdziesz wiele różnych budynków: Między innymi możesz wejść do szpitala, dyskoteki, do sklepu zoologicznego, hipermarketu lub do studia tatuaży.

W szpitalu poddajesz się różnym operacjom lub rozmawiasz z terapeutą o twoich problemach. Jeżeli masz ochotę na tatuaż, to wybierz w studiu jakiś fajny motyw. W sali gimnastycznej ćwiczysz i poprawiasz twoją figurę. Również dyskoteki nie może brakować w grze Imperium Stylu. Idź na tańce i pokaż na parkiecie co umiesz. Na promenadzie natomiast oglądasz najnowsze kolekcje designerów.

Niestety bez pieniędzy też nie ma dużo zabawy. Zajrzyj do biura pracy, może znajdziesz idealną pracę dla siebie. W tym celu możesz zapisać się na różne kursy, bo niewykwalifikowane dziewczyny nie znajdą tak szybko pracy. W browser game Imperium Stylu musisz też jeść. Kup sobie sałatkę, chleb, frytki, hamburgera lub lody i skosztuj przepysznego obiadku. Jeżeli masz zwierzaka w domu, to potrzebujesz dla niego też kości, pokarmu dla kotów lub psów.

W salonie piękności zmieniasz fryzurkę, malujesz na przykład usta i oczy lub idziesz do solarium. Już niedługo znajdziesz może fajnego chłopaka, ale do tego czasu bawisz się z koleżankami, chodzisz codziennie do pracy a wieczorem na dyskotekę.