Opis gry Blackshot

0
231
Rate this post

Świat, który znasz wcale nie skończy się w roku 2012. Koniec nastąpi znacznie później, ale będzie też straszniejszy. Świat skończy się dokładnie czwartego grudnia 2033 roku o 23:22…

 

Blackshot jest strzelanką typu MMOFPS, której akcja dzieje się w niedalekiej przyszłości pełnej żołnierzy-klonów i wrogich sobie frakcji walczących o wpływy w spustoszonym nuklearną wojną świecie. Tutaj nie możesz ufać nikomu i niczemu oprócz własnej intuicji.

Po latach rozwoju technologicznego i wyczerpywania zasobów surowców naturalnych ocalałe jednostki ludzkie podzielone na najemników i dwie frakcje Gaia oraz The Cloners muszą ponownie zmierzyć się w bezwględnej walce o wpływy.

Wydawca tej gry client zadbał o to, byś nie nudził się podczas niekończących sie misji, na które musisz się udać. Na początku gry liczyć się będzie głównie twoja zręczność i dobre oko, ale wraz z kolejnymi poziomami będziesz mógł także rozwijać swojego bohatera. Twoim zadaniem bedzie ciągłe wyposażanie twojego bohatera, aby mógł on możliwie najskuteczniej wykonywać swoje zlecenia.

W Blackshot wcielasz się w rolę żołnierza-najemnika, który wypełnia swoje zadania z precyzją i zimną krwią. Tutaj nie ma słowa 'nie’. Jeśli The Cloners zleca ci ochronę ocalałych fabryk produkujących żołnierzy-klony, nie ma innej opcji jak tylko udać się na mrożącą krew w żyłach wyprawę. Czekają na ciebie wrogie hordy nieprzyjaciela, miej się wiec na baczności. W końcu musisz wypełnić swoje zadanie.

W grze Blackshot będziesz miał okazję wykazać się precyzją przy oddawaniu śmiertelnych strzałów w kierunku wroga. Tutaj nie ma litości. Tutaj nie ma sprawiedliowści. Jesteś tylko ty i twoja broń…