Opis gry Howrse

0
175
Rate this post

Fascynująca gra dla fanów koni i kucyków. Dostaniesz twojego własnego kucyka, którym tylko ty się opiekujesz. Z czasem twój pupil będzie coraz starszy i bardziej doświadczony…

 

W grze online Howrse opiekujesz się codziennie twoim własnym czworonogiem. Spraw poza tym, aby twój bohater również rozwinął swoje zdolności w opiece nad kucykami.

Naturalnie musisz też w grze Howrse wybrać zawód dla twojej postaci. Jeżeli zechcesz, to możesz zająć się nawet hodowlą zwierząt lub zostać trenerem tych dużych, przepięknych czworonogów.

Po osiągnięciu odpowiedniego wieku i doświadczenia bierzesz wraz z twoim koniem udział w turniejach i zawodach. Ciągle rozwijasz umiejętności twojego wierzchowca, abyś mógł wraz z nim wygrać każdy turniej. W grze Howrse możesz również kontaktować się z innymi fanami tych czworonogów i dyskutować na wszystkie tematy dotyczące koni.

Oprócz rozwoju twojego konia liczy się również życie twojego bohatera. Obojętnie który zawód wybierzesz, w każdej pracy masz kontakt z twoimi ulubionymi czworonogami. Możesz pracować między innymi jako weterynarz, instruktor jazdy konnej albo jako chłopiec stajenny.

W grze Howrse znajdziesz nawet idealnego partnera, z którym możesz stworzyć stadninę i opiekować się kucykami innych fanów tych słodziutkich czworonogów. Spraw, aby każdy koń, będący pod twoją opieką, czuł się doskonale.