Opis gry Kapi Hospital

0
243
Rate this post

Jako dyrektor i właściciel szpitala leczysz twoich pacjentów i budujesz nowe gabinety zabiegowe. Niezwykłe terapie sprawiają dużo zabawy w sali chorych…

 

Serdecznie witamy w twoim własnym szpitalu, szefie! Kapi Hospital jest symulacją na przeglądarkę, w której znajdujesz się w szpitalu. W grze Kapi Hospital jesteś dyrektorem oraz lekarzem i leczysz wszystkich twoich pacjentów. Jesteś już troszkę starszym dyrektorem i pracujesz w także starym szpitalu. Najpierw musisz wyczyścić szpital, usunąć rupiecie i już budujesz pierwsze gabinety zabiegowe, w których pielęgnujesz chorych.

Wybudowałeś wreszcie gabinet zabiegowy, to znajdziesz już pierwszego pacjenta w poczekalni. Na początku oczekują ciebie pacjenci z chorobą Palący Rzygodruch, którą możesz tylko lekarstwem Muszla Klozetowa wyleczyć. W grze Kapi Hospital leczysz Trądzik Nozdrzy za pomocą Szczotki Stalowej. Po leczeniu podliczasz każdego pacjenta i otrzymujesz gotówkę. Od czasu do czasu możesz skierować pacjentów do innych lekarzy. Jako dyrektor i szef szpitala w grze Kapi Hospital nie siedzisz cały dzień w biurze. Nie raz musisz jechać do miasta Katarowice.

Pieniądze wydajesz na przykład w aptece, w której otrzymujesz wiele różnych leków. Ale też w hurtowni znajdziesz tanie towary. W grze na przeglądarkę Kapi Hospital możesz założyć związek lekarzy oraz zaprosić innych graczy do przyłączenia się.

Twoje biuro, które na początku było nieładne, możesz w ciągu gry przemeblować. Jak chcesz, to możesz kupić różne dekoracje, obrazy i witryny do twojego biura. Już niedługo będziesz miał wielkie przecudne biuro, na jakie szef szpitala Kapi Hospital w pełni zasługuje.