W emocjonujących walkach pokonujesz twoich wrogów. Tylko los decyduje o zwycięstwie lub porażce. Rozwijanie twoich umiejętności jest twoim głównym celem…

 

W grze na przeglądarkę Wiedźmin: Versus możesz się wcielić w rolę wiedźmina, strasznej przerazy lub w rolę czarodziejki. W tej grze, bazującej na nowelach i opowiadaniach polskiego autora Andrzeja Sapkowskiego, torujesz sobie drogę poprzez niebezpieczny wirtualny świat.

Jako wiedźmin, czarodziejka lub przeraza rozpoczynasz grę Wiedźmin: Versus posiadając jedynie podstawowe wyposażenie i wkraczasz na arenę, aby walczyć na niej z innymi graczami.

Jeżeli zdecydowałeś się na postać wiedźmina, to wcielasz się w rolę bohatera tych powieści zwanego Geraltem z Rivii. W tej roli umiesz doskonale władać mieczem. Natomiast jeśli wybierzesz postać czarodziejki, którą może też być Triss Merigold, to przyrządzasz różne magiczne trunki, służące ci jako broń. Zdecydujesz się jednak na przerazę, to można ciebie pokonać jedynie za pomocą srebra, stali oraz wysokich tonów. Jedynie ty jesteś odpowiedzialny za rozwijanie umiejętności twojego bohatera.

W grze na przeglądarkę Wiedźmin: Versus wyzywasz wrogich graczy na pojedynki. Abyś mógł w nich zwyciężać, musisz opracować indywidualną sekwencję walki. Twoimi podstawowymi umiejętnościami są atak w walce wręcz, magiczny atak oraz obrona. Twój przeciwnik również dobiera odpowiednią strategię walki, którą zastosuje na arenie. Każde twoje zwycięstwo zostanie nagrodzone, tak więc opracuj przed każdym starciem sprytną strategię oraz zaskakujące ataki.