KingsAge

0
345
5/5 - (1 vote)

KingsAge jest strategiczną grą browserową osadzoną w realiach średniowiecza. Były to burzliwe czasy walk rycerskich, w których mamy teraz okazję uczestniczyć także i my. Twoim zadaniem będzie władanie i rozwój osady. Standardowo będziemy musieli zatroszczyć się przede wszystkim o wydobycie surowców i zbiory. Drugą stroną tej gry są walki, które rozgrywają się pomiędzy graczami. Znajdziemy tu całkiem przyjemną grafikę, z elementami animowanymi co znacznie uprzyjemnia czas spędzany na stronie i grę.

Surowce są niezbędne do wzrostu i rozbudowy miasta. Budynki odpowiedzialne za surowce powinniśmy traktować więc jako priorytetowe, budować je w pierwszej kolejności i inwestować w ich rozbudowę. Możemy być pewni, że po jakimś czasie zobaczymy, że pieniądze na to wydane nie poszły na marne, gdyż umożliwią budowę potężnej armii i dalszą ekspansję.

W sercu osady znajdziemy najważniejszy budynek, a ponieważ znajdujemy się w średniowieczu, to nietrudno się domyślić, że jest to zamek. Jest to schronienie dla mieszkańców w czasie wojny a także nasze centrum dowodzenia. Stąd możemy zarządzać rozbudową miasta poprzez wybór dostępnych budynków. Od 15 poziomu daje on nam także możliwość wyburzania, gdy zabraknie nam miejsca.

W KingsAge ciekawostką jest brak jako takiej waluty (na przykład złota), dostępne są jedynie trzy surowce: drewno, kamień i ruda żelaza. Istnieją też kredyty premium w postaci koron. Dzięki nim możemy zakupić naprawdę przydatne pomoce:

traktaty pokojowe – chronią nasze osady przed atakami, w zależności od tego, który z nich wybierzemy, zmieni się czas protekcji.
plany budowy – skracają czas zlecenia budowy i zlecenia badań
królewski doradca – właściwe konto premium w grze

KingsAge powinna spodobać się fanom innych strategii przeglądarkowychTraviana, Plemion itp. Gra posiada przyjemny interfejs użytkownika, animowaną i dopracowaną grafikę oraz wiele dostępnych opcji, budynków i jednostek. Jeśli się wkręcimy powinna nam zapewnić godziny świetnej zabawy.

Plusy gry:

  • ładna grafika jak na „klikaną” strategię
  • łatwa obsługa + krótki tutorial

Minusy gry:

  • Jest już kilka podobnych tytułów, mało innowacji

Adres gry: www.kingsage.pl

Adres forum: www.board.kingsage.pl

Źródło: https://expressoptyk.com.pl/jakie-sa-najlepsze-praktyki-w-zakresie-higieny-jamy-ustnej-dla-osob-noszacych-aparaty-ortodontyczne

Poprzedni artykułKhan Wars
Następny artykułKnightFight
Marcin Adamczyk
Jestem Marcin i od zawsze interesuję się grami komputerowymi, komputerami oraz nowymi technologiami. Tutaj na portalu od kilku lat piszę recenzje, poradniki oraz różne ciekawe artykuły związane z rozrywką.