Opis gry Gangs of Crime

0
251
Rate this post

Spróbuj swojego szczęścia na ulicach Ameryki i zostań przerażającym szefem mafii. Korupcja, handel narkotykami oraz przemoc już od dawna są elementem twojej codzienności…

 

Nastaw się na trudne życie w niebezpiecznych zakątkach Ameryki. Rozpoczynasz grę jako imigrant i masz przy sobie tylko parę groszy. Lecz masz nadzieję, że możesz w tym świecie zacząć całkowicie nowe życie.

W grze przeglądarkowej Gangs of Crime szybko zauważysz, że świat ten rządzi się innymi zasadami niż myślałeś. W tym skorumpowanym świecie liczy się tylko prawo silniejszego. W ciągu ubiegłych lat powstały mafijne kartele, które zbijają ogromny majątek na przemycie i handlu narkotykami. W tym mieście jesteś nieznanym, drobnym żółtodziobem.

Lecz w grze Gangs of Crime nie możesz pogodzić się z takim losem. Już zawsze marzyłeś o lepszym życiu, a nie o ponoszeniu porażek. Nie trać czasu i nie czekaj na nową szansę, bo tej tutaj na pewno nie dostaniesz. Musisz brać to, co chcesz! Skrupuły i szacunek należą teraz do twojej przeszłości.

Czy jesteś gotów na ten mafijny świat? Jeżeli przyjmiesz wyzwanie gry Gangs of Crime, to możesz zdobyć wielki majątek oraz poważanie. Nie przegap tej szansy i zaangażuj się w świat mafijnych porachunków. Przy odrobinie szczęścia przetrwasz nawet niebezpieczne i ciężkie czasy i już niedługo zostaniesz znanym mafioso w grze Gangs of Crime. Odkryj swoją podstępną, złą oraz kryminalną energię i pokaż innym mafiosom, co potrafisz!