Opis gry Rising Force Online

0
279
Rate this post

Odległa galaktyka, w której toczy się zaciekła walka trzech ras. Stawką jest dominacja, honor oraz niekończąca się władza. Sam lądujesz pośrodku walk i starasz się dożyć dnia następnego…

 

Novus, odległa galaktyka zamieszkała przez trzy zwaśnione rasy jest tłem tej gry RPG utrzymanej w klimacie science-fiction. Allies, Imperials oraz Union stają naprzeciwko siebie na polu walki, które może wyłonić tylko jednego zwycięzcę, ponieważ zaciekły konflikt nie uznaje półśrodków. Dodatkowo na tle jednego konfliktu w grze Rising Force Online wyłania się również inna walka, mianowicie opór stawiany Arcane.

Pośrodku tego konfliktu stajesz ty, musisz odnaleźć się nie tylko w kosmicznym klimacie Novus, ale także obrać jedną z walczących stron i spróbować przeżyć do świtu. Fantastyczny świat pełen jest bowiem niebezpieczeństw, które czyhają na ciebie. Rising Force Online jest pełną dynamicznych walk grą do pobrania, w której ciągle poddajesz próbie swoje wojownicze umiejętności. Ciągła walka uczyni z ciebie po jakimś czasie wprawionego w boju wojownika, a ciągłe ulepszane skilli będzie stanowiło esencję tej gry RPG.

W walce o przetrwanie i dominację twojej rasy ponad pozostałymi przeciwnikami przyda ci się również odrobina taktycznego zmysłu, bowiem nie zawsze tylko mięśnie zdecydują o twoim zwycięstwie lub przegranej. Ogromny wirtualny świat gry Rising Force Online kusi swą kosmiczną egzotyką i różnorodnymi lokacjami, w kórych przyjdzie ci walczyć o przetrwanie. Klimat science-fiction będzie towarzyszył ci na każdym kroku, spotkasz w grze więc przeróżne stworzenia i istoty. Nie każda z nich będzie ci przyjazna, uważaj więc na to, z kim przystajesz.

Gra Rising Force Online jest darmową grą do pobrania z gatunku RPG. Liczne opcje personalizowania postaci, rozwijania skilli i ulepszania ekwipunku będą stanowiły esencję rozgrywki w grze. Ponadto czekają cię liczne wyzwania i mnóstwo wartkiej akcji podczas dynamicznych rozgrywek z przeciwnikami w grze Rising Force Online.