Opis gry Andromeda 5

0
197
Rate this post

Jako nieustraszony pilot statku kosmicznego musisz stawić czoła licznym wyzwaniom, które czają się w zakątkach wszechświata. Twoim celem jest zgładzenie każdego wroga, który stanie na twej drodze.

 

Nieprzebrane przestworza odległych galaktyk czekają na dzielnych dowódców statków kosmicznych, którym marzy się władza i dominacja nad możliwie największą przestrzenią kosmiczną. Tutaj właśnie do akcji wkraczasz ty za sterami własnego statku i starasz się bezwględnie wyeliminować konkurencję.

A jest o co walczyć, bowiem na eksplorację i dominację czeka wszakże cały kosmos. Przeglądarkowa gra 3D Andromeda 5 oferuje ci ogromny wszechświat pełen niebezpieczeństw, wymagających misji i mnóstwa wyzwań. Ciemne zakątki galaktyk pełne są kosmiczynch pilotów, którym marzy się kariera i władza w kosmosie. Ty jednak masz do dyspozycji swój kosmiczny statek, który możesz również samodzielnie rozwijać, by stał się on niepokonanym narzędziem do zdobywania dominacji w kosmosie.

Darmowa gra online Andromeda 5 gwarantuje ci pełne wartkiej akcji rozgrywki z pozostałymi graczami, które będą wymagały od ciebie nie tylko zręczności, ale także strategicznego zmysłu. Swój z początku niewielki statek i arsenał możesz stale rozwijać. Nowe rodzaje broni i dodatkowe wyposażenie statku sprawią, że staniesz się niepokonanym konkwistadorem galaktyk.

Wyższe poziomy doświadczenia możesz osiągać zaliczając kolejne coraz bardziej ciekawe misje i questy. W grze Andromeda 5 możesz liczyć na sowite wynagrodzenie za zaliczenie kolejnych zadań, które wcale nie należą do najłatwiejszych. Pełne akcji pojedynki w kosmicznej scenerii z pewnością będą dla ciebie niezpoamnianą rozgrywką w darmowej grze na przeglądarkę Andromeda 5.