Opis gry Goal One

0
172
Rate this post

Piłkarskie emocje, duża dawka rywalizacji i losy całej drużyny w twoich rękach. Zostań menadżerem piłki nożnej i pokaż innym graczom, że wygrana należy się właśnie tobie i twoim podopiecznym. Czołówki rankingów czekają.

 

11 niezwyciężonych piłkarzy, wiwatujące tłumy i wartka akcja rozgrywająca się na murawie … Za tym niezwykłym pokazem sprawności, ducha walki i umiejętności stoi zawsze bacznie analizujący sytuację na boisku strateg. Od teraz ta odpowiedzialność za sukces drużyny będzie spoczywać właśnie na twoich barkach. Jeżeli dobrze czujesz się w roli organizatora, a umiejętne pociąganie za sznurki to dla ciebie bułka z masłem, to już niebawem ciebie i piłkarzy z twojego klubu czeka zapewne świetlana przyszłość.

W wydanej na smartfony i tablety grze free-to-play Goal One zostaniesz menadżerem drużyny piłkarskiej. Na początku nie będzie zbyt łatwo – później też nie! Twój pierwszy krok w kierunku wygranych meczy i owacji na stojąco będzie polegał na wymyśleniu nazwy i logo dla nowopowstałego zespołu. Następnie przyjdzie czas na całą resztę wyzwań. Dzień z życia prawdziwego menadżera wypełniony jest po same brzegi. Kontrakty ze sponsorami i telewizją nie podpiszą się same. Bez twojej pomocy nie obejdzie się również za kulisami meczów. Jednym z twoich stałych zadań będzie ustalanie optymalnych taktyk, które później powierzający ci swoją karierę zawodnicy będą mogli zastosować w grze. Jedno jest pewne – osiąganie satysfakcjonujących wyników wymaga wdrażania optymalnych strategii. W grze sportowej Goal One najwięcej nauczysz się zdobywając własne doświadczenie i obserwując uważnie posunięcia ze strony konkurencji. Jeżeli to nie zadziała, to może przyczyn trzeba będzie poszukać w strukturze zespołu. Transfery zawodników to w realiach zarówno małego, jak i tego największego footballu codzienność. Jeżeli wspinać się na sam szczyt rankingów, to tylko w asyście prawdziwych piłkarskich talentów.

Żeby mianować się menadżerem drużyny piłkarskiej, musisz tylko pobrać Goal One bezpłatnie ze sklepu iTunes lub Google Play na swoje urządzenie mobilne.