Opis gry Farm Kingdom

0
161
Rate this post

Jako mieszkaniec baśniowej krainy zajmujesz się głównie uprawą roślin i hodowlą zwierzątek. Nie ma tutaj czasu na krwawe wojny, wszakże rośliny same się nie podleją, a zwierzęta same się nie nakarmią.

 

W baśniowej scenerii farmerskiej gry na przeglądarkę Farm Kingdom wkraczasz na pole uprawne, które musisz wykarczować, a następnie odpowiednio pielęgnować posadzone na nim rośliny, by twoje gospodarstwo zakwitło na kolorowej mapie gry. Ciężka praca jednak popłaca i w niedługim czasie będziesz mógł cieszyć się pięknym ogrodem oraz szczęśliwymi zwierzętami.

W grze na przeglądarkę Farm Kingdom wcielasz się w mieszkańca baśniowego królestwa i zajmujesz się własnym gospodarstwem. Sam decydujesz jak będzie ono wyglądało. Dowolnie organizujesz pola uprawne, wybierasz rośliny do posadzenia oraz budujesz zagrody dla zwierząt. Jeśli zabraknie ci miejsca, będziesz musiał wykarczować kawałek lasu, aby zrobić miejsce pod kolejne uprawy. Spora dawka miłości i uwagi jest niezbędna, aby twoje rośliny i zwierzęta hodowalne rosły jak na drożdżach.

Lawirownie między warzywniakami, ogrodami owocowymi, polami uprawnymi i zagrodami dla zwierząt, dbając, by każdy skrawek gospodarstwa był odpowiednio zadbany. Tak będzie wyglądał twój dzień powszedni w grze na przeglądarkę Farm Kingdom. Każda twoja interakcja ze światem gry będzie miała znaczenie dla przyszłości twego wirtualnego farmera. Z pewnością nie znajdziesz czasu na nudę w grze Farm Kingdom, tutaj na każdym kroku będziesz miał pełne ręce roboty. Jeśli jednak znajdziesz chwilę na odpoczynek, możesz odprężyć się na przykład podczas wędkowania.

Jeśli rozwiniesz swoje gospodarstwo w pokaźnych rozmiarów przedsiebiorstwo, będziesz musiał zatrudnić pomocników. Opłacisz ich za pomocą pieniędzy, które zarobisz parając się handlem w grze przeglądarkowej Farm Kingdom. Przy odrobinie szczęścia i sporej dawce ciężkiej pracy staniesz się super farmerem i twoje gospodarstwo zabłyśnie na kolorowej mapie świata gry Farm Kingdom.