Opis gry Monster Madness Online

0
188
Rate this post

Dwa słowa: inwazja kosmitów. A jedynymi, którzy obecnie są w stanie przeciwstawić się pozaziemskiemu atakowi jest paczka dzieciaków…

 

Suburbia City jest niewielkim miasteczkiem. Była nawet cichutkim, przyjaznym miasteczkiem – do pewnego dnia, kiedy to niespodziewanie ruszyła inwazja wrogich kosmitów. Będąc technicznie zaawansowaną rasą, udało się najeźdźcą za jednym razem usunąć wszystkich dorosłych miasteczka. Mistyczne urządzenie, z którego przy tym korzystali, nie miało jednak najmniejszego wpływu na dzieciaków oraz młodzieńców miasta – a z czym kosmici w ogóle nie liczyli, była gotowość bojowa małolatów Suburbia City. Cała przyszłość miasteczka zależy od nierównej paczki uczniów miejscowej szkoły – Zacka, Andiego, Sweeneya oraz Carrie. Ta ekipa musi odbić atak pozaziemskich najeźdźców i wygnać ich raz na zawsze.

Monster Madness Online jest darmową third-person-strzelanką, która pozwoli tobie przejąć kontrolę nad jednym z tych nieustraszonych partyzantów młodzieńczej resistance. Weź udział w pełnych akcji walkach przeciwko kosmitom, żywym trupom, wilkołakom oraz innym stworzeniom, znanym z klasycznych filmów grozy. Gra jest ponadto wzbogacona dodatkowymi elementami RPG. Będziesz mógł dowolnie rozwijać postać twojego bohatera, trenując jego umiejętności. Na każdej mapce czeka na ciebie mnóstwo wrogów ale i również ukryte przedmioty. Wyposażając twojego bohatera w przeróżny sprzęt i ciuchy, będziesz mógł nie tylko dokręcić jego statsy ale i również zadbać o betonowy wygląd na wirtualnym polu bitwy.

Monster Madness Online jest tytułem crossplatformowym. Oznacza to, że możesz grać zarówno na komputerze – poprzez przeglądarkę internetową lub pobierając clienta gry – jak i na mobilnych urządzeniach. Jeśli chcesz grać z przyjaciółmi, jest wszystko jedno, z jakiego urządzenia będziesz korzystał. Wszyscy gracze toczą walki przeciwko kosmitom wspólnie w tym samym wirtualnym świecie. Dostępny jest również tryb PvP, w którym będziecie mogli udowodnić, walcząc przeciwko innym graczom, jak sprytnie umiecie się obchodzić siekierą i przepychaczem. Dobrej zabawy więc nawet podczas wrogiej inwazji nie zabraknie.