Opis gry Royal Quest

0
172
Rate this post

Royal Quest to klimatyczne MMORPG umieszczone w świecie Aury, gdzie magia przeplata się z technologią i alchemią, a każdy może wciąć udział w obronie królestwa przed tajemniczymi najeźdźcami.

 

Fantastycznemu światu Aury grozi niebezpieczeństwo w postaci czarnych alchemików, którzy chcą zdobyć cenny minerał zwany Elenium. Aby przeciwstawić się wrogom, władca Aury, król Roland, poszukuje śmiałków zdolnych przegonić najeźdźców. W zamian oferuje bohaterom tytuły i zamki wraz z przyległymi ziemiami. I to właśnie ty możesz zostać jednym z tych bohaterów. Ale zanim otrzymasz oczekiwane tytuły będziesz musiał poddać się wielu wymagającym próbom.

W Royal Quest występują 4 podstawowe klasy postaci, z których każda na 20 poziomie rozwoju ma dodatkowo 2 profesje wyboru. Tym sposobem możecie stać się na przykład krzyżowcami, snajperami, czarnoksiężnikami lub skrytobójcami. Każda z klas oferuje zupełnie inny styl gry, więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie w zależności od tego, czy woli walczyć wręcz, z dystansu, władać potężnymi czarami czy może korzystać z różnych podstępnych sztuczek aby wzbogacić się jak najniższym kosztem. Rozległy świat gry składa się z ponad 100 lokacji, gdzie będziesz wykonywał interesujące zadania, eksplorował niebezpieczne podziemia w poszukiwaniu skarbów, czy w końcu razem ze znajomymi prowadził rajdy na potężnych bossów. Aura składa się z tak niezapomnianych miejsc jak: Bagienne Królestwo Chlupaczy pełne oślizgłych kreatur, rozległe kanały miasta Varlone z gromadami niebezpiecznych szczurów, czy w końcu tajemnicza posiadłość Lalkarza, zapełniona dziwnymi mechanicznymi tworami. Oprócz zmagania się z potworami będziesz mógł także toczyć zacięte walki z innymi graczami na specjalnie do tego celu przygotowanych arenach, lub starać się zdobyć własny zamek. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Od przytulnych zameczków dla pary kochanków, aż po olbrzymie zamczyska z podziemiami i kopalniami gotowe przyjąć w swoje progi całe gildie.

Royal Quest jest grą free-to-play na komputery PC z ładną oprawą graficzną, ciekawymi miejscami i niepowtarzalnym klimatem łączącym w sobie steampunk z magią.