Opis gry Brain Highschool

0
223
Rate this post

Jeśli czasem wręcz korci cię, by pokazać belfrowi, jak naprawdę powinien wyglądać nauczyciel, masz niepowtarzalną okazję wcielenia się w rolę super nauczyciela i zrewolucjonizowania własnej szkoły.

 

W przeglądarkowej symulacji Brain Highschool zamienisz się rolami z nauczycielem, opuścisz szkolną ławę i przynajmniej wirtualnie zasiądziesz na honorowym miejscu w klasie, czyli za nauczycielskim biurkiem. Jako super belfer możesz samodzielnie wybrać swoją specjalizację obfitującą w liczne zagadnienia w których będziesz specem. Szkołę musisz również wyposażyć w odpowiednie pomoce naukowe i wyposażenie, dzięki któremu wiedza sama się będzie przyswajała.

Jako pilny i ambitny nauczyciel w przeglądarkowej grze Brain Highschool musisz odpowiednio zadbać o poziom edukcaji twoich podopiecznych, by z ocenami celującymi zaliczali wszystkie przygotowane przez ciebie kursy. Oczywiście nie z każdym uczniem pójdzie ci gładko, czasem musisz nieźle się nagimnastykować, by wbić wiedzę w niepojętne głowy uczniaków.

W przeglądarkowej grze Brain Highschool możesz wcielić się w nauczyciela na przykład matematyki, historii czy fizyki i wyłącznie ty jesteś odpowiedzialny za postępy twoich uczniów. Tylko stuprocentowe przyswojenie zadanego materiału gwarantuje przejście na kolejny poziom, gdzie czeka już kolejny kurs do zaliczenia. Samodzielnie ustalasz plan semestrów dla twoich podopiecznych. Wszelkie dostępne środki musisz więc zastosować, by stać się najlepszym nauczycielem przeglądarkowej gry Brain Highschool.

Wraz z twoim postępem w grze do twojej klasy ściągną kolejni uczniacy żądni wiedzy. Nie chcą się nudzić, zadbaj więc o właściwy przebieg lekcji, bowiem w twoich rękach leży edukacja młodych umysłów. Musisz również wykazać się własną wiedzą, bowiem uczniowie mają ciągle pytania, na które musisz udzielić prawidłowej odpowiedzi, a ta, jak wiadomo, jest tylko jedna. Zawsze możesz skorzystać z pomocy innych belfrów gry na przeglądarkę Brain Highschool. Stań się więc najlepszym nauczycielem w całej szkole.