Opis gry ourWorld

0
174
Rate this post

Poznaj ogromny świat online pełen mini gier, świetnej zabawy i przyjaciół. Stwórz własną postać i zbieraj punkty podczas gry. W tym wirtualnym świece poznasz wielu innych graczy…

 

W bezpłatnej symulacji na przeglądarkę wkraczasz w wirtualny świat, w którym spotkasz tysiące innych graczy. Gra ourWorld jest stworzona przede wszystkim z myślą o najmłodszych graczach, poszukujących dobrej zabawy w wolnych chwilach oraz nowych przyjaciół.

Po założeniu własnego konta w grze, możesz stworzyć indywidualną figurę, wraz z którą odkrywasz świat gry ourWorld. Tylko ty nadajesz twojemu bohaterowi wygląd według własnego upodobania. Wybierasz przy tym kolor włosów, odzież oraz miłe dodatki – to i wiele więcej ustalasz osobiście.

Ważnym elementem gry ourWorld to jest interakcja między graczami. Tutaj spotykasz twoich wirtualnych przyjaciół, rozmawiasz na czacie i odkrywasz razem z nimi wszystkie zakątki twojego kolorowego świata. Naturalnie czeka na ciebie tutaj wiele mini gier, tak więc na pewno nie będziesz się nudził.

W grze ourWorld możesz również urządzić twoje mieszkanie według własnego gustu. Spraw, aby mieszkanie się tobie podobało, bo tylko w ten sposób twój bohater poczuje się dobrze. Do ciebie należy też własny ogród. W ogródku możesz posadzić przepiękne kwiatki, które ci się podobają. W ten sposób będziesz miał przepiękne wirtualne życie, o którym każdy marzy.