Opis gry Berserk: The Cataclysm

0
163
Rate this post

Berserk: The Cataclysm to kolekcjonerska gra karciana na przeglądarkę, w której będziesz musiał pokazać swoje umiejętności strategiczne tworząc własne drużyny złożone z różnego rodzaju wojowników, potworów i magicznych istot.

 

Akcja gry Berserk: The Cataclysm toczy się w fantastycznym starożytnym świecie Laar, przez który przetoczył się tajemniczy kataklizm. Nieznana magia doprowadziła do tego, że cały świat zamienił się w popiół, a po ziemi grasują niebezpieczne potwory. Wciel się w postać potężnego maga, zwanego Ungar, który walczy o przetrwania i władzę w tym nieprzyjaznym świecie. Tutaj twoją potęgę wyznacza ziemia, którą posiadasz. Dzięki potężnej magii podbite skrawki lądów jesteś w stanie unieść w powietrze i stworzyć bezpieczną, oddzieloną od świata na dole latającą wyspę. Niestety inni magowie z chęcią uszczknęliby kawałek twojego podniebnego terytorium. Nie pozwól im na to!

W Berserk: The Cataclysm występuje pięć elementów do których odwołują się karty, są to bagna, lasy, góry, równiny, ciemność oraz karty neutralne. Każdy z kolorów kart ma swoje wady i zalety. I tak na przykład zielone karty lasów korzystają z mocy regeneracji albo magii elfów, a czarne czerpią swoją siłę z mrocznej magii. Karty neutralne mogą natomiast wesprzeć talie złożone z pozostałych kolorów. Same karty dzielą się zaś na bohaterów, kreatury, wyposażenie i karty terenu. W grze występuje ponad 1700 różnych kart, które możesz zdobyć do swojej kolekcji. Dzięki nim będziesz w stanie złożyć niezwyciężone, walczące za ciebie drużyny, dzięki którym pokonasz przeciwników i zdobędziesz nowe ziemie. Skomponuj najlepszy i najbardziej skuteczny zestaw kart, ponieważ inni mogą atakować cię nawet gdy nie jesteś w grze. Niech twoje wojska będą w ciągłej gotowości na odparcie ataków nieprzyjaciela.

W tej grze karcianej na przeglądarkę występuje aż sześć typów rozgrywki, przykładowo w trybie PvE walcząc w kampanii, a PvP mierząc swoje siły z innymi graczami rozgrywając z nimi pojedynki lub biorąc udział w turniejach online. Bitwy rozgrywają się w podobny sposób jak byście grali w popularną „wojnę” zwykłą talią kart, tylko że tutaj dodatkowo twoje karty posiadają różną siłę i umiejętności. Jeżeli naprzeciw twojej karty nie będzie stała kreatura przeciwnika, zadasz wtedy obrażenia wrogiemu graczowi. Wygrywa ten, kto pierwszy obniży zdrowie oponenta do zera.

Czy jesteś gotowy by pokazać na co cię stać i stać się najpotężniejszym magiem w fantastycznym świecie Berserk: The Cataclysm? Nie musisz nic ściągać, wystarczy że klikniesz link poniżej i zalogujesz się do gry poprzez swoją przeglądarkę.