Opis gry 1100AD

0
150
Rate this post

W czasach wypraw krzyżowych przyjdzie ci zawalczyć o władzę i dominację w surowych klimatach średniowiecza. Buduj i podbijaj, aby stać się niepokonanym władcą potężnego imperium.

 

Przeglądarkowa gra strategiczna 1100AD przenosi cię w mroczne czasy średniowiecza, gdzie otrzymujesz władzę nad jednym z państw uwikłanych w odwieczny konflikt o władzę i dominację. Wykorzystując dostępne surowce będziesz musiał wybudować potężne imperium, a a pomocą dobrze wyszkolonej i wyposażonej armii będziesz musiał niejednoktornie przegonić wrogów żądnych przejęcia władzy nad twoim terytorium. Potężna armia pozwoli ci również podbijać ziemie innych tak, by szybko zwiększyć zakres twoich wpływów.

Akcja przeglądarkowej gry 1100AD toczy się w epoce wypraw krzyżowych. Z początkiem gry stajesz się panem i władcą powierzonego ci niewielkiego skrawka ziemi. Twoim zadaniem jest stopniowy i skuteczny rozwój twojego królestwa oraz stworzenie potężnej armii. Do twoich najważniejszych obowiązków będzie należało zapewnienie dobrobytu twoim poddanym, dlatego najpierw musisz zatroszczyć się o wybudowanie farm produkujących żywność, oraz kopalni, tartaku i kamieniołomów, które dostarczą ci niezbędnych surowców budowlanych.

W strategicznej grze na przeglądarkę 1100AD będziesz musiał również niejednokrotnie stoczyć bitwy z innymi imperatorami. Tylko rozszerzając stopniowo swe wpływy masz możliwość stworzenia prawdziwie potężnego imperium. 1100AD to typowa browserowa gra strategiczna, w której twoje działania koncentrują się na sukcesywnym rozwijaniu twojego państwa, aby urosło do rangi potężnego średniowiecznego imperium.

Wciel więc w życie odpowiednią strategię w grze przeglądarkowej 1100AD i zadbaj o ekonomiczny i militarny rozwój twojego królestwa. Gromadź w tym celu surowce, rozwijaj infrastrukturę, rekrutuj niepokonaną armię oraz zawieraj sojusze z innymi średniowiecznymi władcami w grze 1100AD.