Opis gry Soul of Guardian

0
235
Rate this post

Na kontynecie Battlesoul znajdziesz fantastyczny świat pełen niebezpieczeństw i wyzwań, którym będziesz musiał stawić czoła. Przyłącz się do jednej z frakcji i stań do walki w targanym chaosem świecie

 

W fantastycznym świecie istniały przed wiekami cztery żywioły: wiatr, ogień, ziemia i woda, które dały życie wszystkiemu. Niestety z otchłani wyłonił się demon, który sieje zniszczenie nie znając ustatku. Przyłącz się więc do jednej z dwóch frakcji – Battle Warden lub Soul Envoy i stań do walki w słusznej sprawie.

Przeglądarkowa gra Soul of Guardian oferuje ci ogromny świat fantasy, w którym przyjdzie ci stawić czoła wszechobecnemu złu i czającemu się wszędzie niebezpieczeństwu. Dostępne cztery klasy umożliwią ci wybranie bohatera najbardziej do ciebie pasującego. Wciel się więc w postać Blade Warrior, Dagger Assassin, Hammer Judge lub Spear Guard, by móc rozpocząć rozgrywkę w świecie gry Soul of Guardian.

Wyjątkowo dynamiczne rozgrywki zapewnią ci stałą dawkę emocji i nie pozwolą ci na znalezienie chwili nudy w przeglądarkowej grze Soul of Guardian. Gra MMORPG oddaje do twej dyspozycji liczne opcje ulepszania twojej broni jak i rozwijania nabytych umiejętności oraz zdobywania coraz to nowszych skilli. W pełnych hord potworów lochach będziesz musiał poddać próbie swe umiejętności i wyjść zwycięsko z opresji.

Liczne misje i questy, których zaliczanie stanowi równie istatny punkt w grze Soul of Guardian, będzie dla ciebie kolejna okazją do udoskonalenia swoich umiejętności oraz zdobycia kolejnej porcji cennych punktów doświadczenia. Eksplorując tajemniczy i niebezpieczny świat gry fantasy Soul of Guardian natkniesz się z pewnością niejednokrotnie na okazję do pojedynku na śmierć i życie. Wszystko w obronie swojej frakcji w grze Soul of Guardian.