Opis gry Escaria

0
169
Rate this post

W strategicznej grze przeglądarkowej jesteś właścicielem wyspy. Bitwy, emocjonujące przygody oraz handel z innymi graczami są ośrodkiem zainteresowania…

 

Na początku gry Escaria masz trzy nacje do wyboru. Zdecyduj się na przykład na nację rzymianów, wikingów lub na cywilizację azteków i rozpocznij ciekawą przygodę. Zaczynasz z małą wyspą, którą musisz wybudować.

Na własnej wyspie budujesz różne budynki: Przede wszystkim potrzebujesz budynki na wydobywanie surowców, na zmobilizowanie jednostek oraz budynki handlowe.

W grze przglądarkowej Escaria liczy się wydobywanie surowców: Potrzebujesz między innymi drewno, kamień, żywność i żelazo. Nakręcanie gospodarki wymaga od ciebie całej twojej uwagi. Należy zwrócić uwagę na lasy i łany zboża. Na mapie widzisz różne miejsca, między innymi też stacje handlowe, które są ważne, jeżeli chcesz handlować z innymi graczami.

Do miłej odmiany znajdziesz w grze Escaria od czasu do czasu nowe wyspy. Znajdź źródło, które wywołuje te nowe wyspy. Przy odrobinie szczęścia osięgniesz nowy kawałek ziemi. Atakuj obce wyspy i podbij źiemie innych graczy. Aby wygrać wojnę zaborczą, potrzebujesz potężną flotę. Lecz nie zapomnij, że też twoja wyspa jest ulubionym punktem natarcia. Walcz w grze Escaria o władzę i o kontrolę nad morzem, lecz uważaj na wrogów. Z potężną flotą wygrasz walkę za walką. Dołącz w grze Escaria do sojuszu i walcz razem z innymi graczami o sławę. Wybierz się w podróż i podbij obce wyspy.