Opis gry Temple Run 2

0
222
Rate this post

Wciel się w postać poszukiwacza skarbów, który właśnie porwał ze starożytnej świątyni złotą statuetkę jakiegoś zapomnianego bóstwa. Niestety statuetka obarczona jest straszliwą klątwą. Każdego, kto weźmie ją w dłoń, czeka śmierć.

 

I tu zaczyna się twoja rola. Spróbuj oszukać przeznaczenie i uciec jak najdalej przed goniącym cię przekleństwem w postaci morderczych małp! Rozpoczyna się decydująca gonitwa.Temple Run 2, to kontynuacja znanej gry zręcznościowej z gatunku biegnij na złamanie karku nie oglądając się za siebie. W nowej odsłonie Temple Run możesz spodziewać się odnowionej, ładniejszej grafiki. Urzekające naturalne otoczenie, wysokie górskie klify i tajemnicze mroczne podziemne tunele, przez które będziesz przemykał ile sił w nogach, aby uciec przed goniącymi cię stworami.

Ten dziki i opuszczony świat będziesz przemierzał o własnych siłach biegnąc, zjeżdżając na linach lub jadąc z zawrotną prędkością kopalnianą kolejką po uszkodzonych torach. Wszystkie te przeszkody będą wymagały od ciebie i twojego bohatera niesamowitej zręczności i sprawności. Z początku będziesz musiał sobie radzić jedynie przy użyciu swoich wrodzonych umiejętności, ale wraz z przemierzaną drogą zbierzesz monety, które pozwolą ci odblokować specjalne nadludzkie zdolności.

Tak więc spróbuj oszukać przeznaczenie. Biegnij wśród szczytów gór, spuszczaj się z urwisk na linach, przemierzaj opuszczone kopalnie w starym wagoniku, który wydaje się, że zaraz wypadnie z torów. Poczuj się jak Indiana Jones i przeżyj zapierającą dech w piersi przygodę na własnym smartfonie. Sprawdź jak daleko uciekniesz z przeklętą statuetką w kieszeni, zanim dopadną cię krwiożercze małpy. A jeśli nie udało ci się przejść planszy za pierwszym podejściem? Nie poddawaj się, weź głęboki oddech i spróbuj jeszcze raz.

Temple Run 2 zapewni ci wiele godzin nowej emocjonującej zabawy na urządzeniach z systemem Android oraz na iPhone i iPad. Czekają na ciebie nowe przeszkody, lepsze powerupy i indywidualne zdolności dla każdego z bohaterów, ale co najważniejsze, większe małpy!