Fast & Furious

0
165
Rate this post

Z pewnością wielu z was widziało serię, lub przynajmniej jedną część kultowych filmów Fast & Furious, w których mogliśmy oglądać niezliczone wyścigi uliczne, pościgi policyjne, niesamowicie szybkie samochody i piękne kobiety. Teraz wszystko to zostało przeniesione do gry na przeglądarkę, w której sami wcielamy się w role kierowcy, którego przeznaczeniem jest zostanie mistrzem wyścigów ulicznych.

Mapka miasta jest nieco podobna do tych znanych z serii gier na PC Need for Speed, jednak tutaj nie mamy niestety możliwości jazdy samochodem po mieście, a jedynie wybór lokalizacji, w której chcemy się znaleźć. W pierwszym wyścig ulicznym nie powinniśmy rzucać się na głęboką wodę i wybrać raczej pierwszego, lub drugiego dostępnego przeciwnika – z innymi po prostu nie mamy szans na wygraną. Przy każdym z nich jest pokazany najlepszy czas jaki uzyskał – my na początku nie będziemy szybsi niż 16 sekund w wyścigu na 1/4 mili.

Udając się do garażu możemy nieco poprawić nasz wynik ustawiając w odpowiedni sposób styl jazdy – jeśli zdecydujemy się na jazdę agresywną możemy uzyskać lepsze czasy – ale uwaga, bo jeżeli przesadzisz to samochód po prostu nie wytrzyma. Oczywiście gra byłaby bez sensu jeżeli nie dałoby się usprawniać naszej bryki. Wybierz się do sklepu po lepsze części, a następnie zamontuj je w samochodzie wymienisz tutaj zarówno wydech jak i poszczególne podzespoły samochodu – kolektor dolotowy, czy turbinę.

Ścigając się z innymi masz okazję podreperować swój budżet, za który kupisz nowe samochody, ulepszysz już te istniejące. Istnieje też konto premium, które sprawi, że policja straci zainteresowanie i nie będzie cię ścigać. Inne profity to darmowe malowanie samochodu i tańsza naprawa. Fast and Furious to ciekawa gra, szczególnie dla tych, którzy są fanami serii filmowej. Są tutaj jednak pewne niedociągnięcia – choćby kilka braków w tłumaczeniu. Graficznie nie można się za bardzo do niczego przyczepić, ale nie można też mówić o żadnych fajerwerkach. Jest to fajna samochodówka i fani wyścigów na pewno miło spędzą przy niej czas.

Plusy gry:

  • Dobre odwzorowanie kultowej serii filmów
  • Jest wszystko, co w wyścigach być powinno

Minusy gry:

  • Kilka braków w tłumaczeniu

Adres gry: www.bigpoint.fastandfuriousfig.com

Poprzedni artykułFarmerama
Następny artykułHegira
Marcin Adamczyk
Jestem Marcin i od zawsze interesuję się grami komputerowymi, komputerami oraz nowymi technologiami. Tutaj na portalu od kilku lat piszę recenzje, poradniki oraz różne ciekawe artykuły związane z rozrywką.