Opis gry Undermaster

0
225
Rate this post

Undermaster to strategiczna gra na przeglądarki, w której staniesz się panem podziemi i zbudujesz swoje własne mroczne katakumby pełne wiernych tobie kreatur, w tym: koboldów, goblinów, trolli i wielu innych. Produkuj przedmioty lub łup miasta ludzi.

 

Twoi podwładni w darmowej grze od Upjers (twórcy Uptasia, Wolni Farmerzy i My Free Zoo) już nie mogą się doczekać, aż zapędzisz ich do pracy. Wystarczy, że wydasz im rozkaz i zaraz z kilofami w dłoni zaczną przygotowywać nowe korytarze, w których będziesz mógł urządzić warsztaty, kuźnie, kuchnie, sypialnie i wiele innych. Z biegiem czasu twoje lochy będą się rozrastać przyciągając do siebie coraz więcej mrocznych mieszkańców. Różne potwory posiadają odmienne umiejętności, które możesz wykorzystać w rozbudowie swojego podziemnego królestwa.

Twoje korytarze nie muszą być zawsze ciemne i wilgotne. Z czasem przybiorą bardziej szykowny charakter, gdy uda ci się w nich położyć marmurowe posadzki, lub zakupić kilka antycznych rzeźb do kolekcji. Twoje podziemia mogą mieć aż do 6 tętniących życiem pięter z różnego rodzaju pomieszczeniami spełniającymi odmienne zadania.

Rozbudowując swoje korytarze nie zapomnij też zatrudnić swoich podwładnych do prac w warsztatach i kuźniach. Potrzeby są duże, gdyż na powierzchni mieszkają ludzie, którzy z przyjemnością kupią od ciebie różnego rodzaju towary w stylu: krasnali ogrodowych, świec zapachowych i lamp lawa. Gobliny będą majsterkować w warsztatach, trolle zajmą się kuźnią, a czarnoksiężnicy pomogą ci zdobyć tajemną wiedzę aby odblokować kolejne technologie.

Z ludźmi na powierzchni nie musisz tylko handlować, warto czasem ich także odwiedzić z małą łupieżczą wyprawą. Naturalnie wśród twoich podwładnych znajdą się też kreatury, które parają się żołnierskim fachem. Twoim celem będą znajdujące się na górze miasta, które będziesz mógł złupić po zniszczeniu ich murów obronnych. Oczywiście jeżeli jesteś pokojowo nastawiony do mieszkańców powierzchni, nie musisz ich wcale atakować. W spokoju możesz rozwijać swoje podziemne królestwo w grze przeglądarkowej Undermaster, budując po prostu kolejne korytarze i produkując różne przedmioty na sprzedaż.