Opis gry Desert Operations

0
167
Rate this post

Zostań władcą małego kraju, stwórz potężne imperium i przetrwaj wśród tysięcy innych graczy. Ostre walki o cenne surowce w tym wirtualnym świecie dopiero się rozpoczęły…

 

Zaciekłe walki toczą się w świecie gry Desert Operations. Ta gra na przeglądarkę zawiera mnóstwo ciekawych elementów strategicznych i dlatego musisz doskonale opanować trudną sztukę dyplomacji. Poza tym musisz zawierać wraz z innymi graczami sojusze, ponieważ tylko w ten sposób możesz przetrwać w tej grze.

W grze strategicznej Desert Operations masz do dyspozycji własny teren, który musisz jak najlepiej i jak najszybciej zabudować. Dzięki temu masz nawet dobrą szansę na wygraną, ponieważ w ten sposób możesz się bronić przed potężnymi atakami twoich przeciwników.

Ważnym elementem gry na przeglądarkę Desert Operations jest twój wpływ na politykę światową. Twój wpływ możesz powiększać jedynie za pomocą potężnych sojuszy oraz rozpoczynając wojny. Oczywiście musisz rozpoczęte przez ciebie wojny wygrywać.

A więc skorzystaj z możliwości stworzenia nowych i możliwie potężnych sojuszy – szczególnie z twoimi przyjaciółmi. Wraz z twoimi przyjaciółmi jesteś mocniejszy i masz większe szanse na wygraną. Dodatkowo zawsze pomoże ci szpiegostwo, ponieważ dzięki temu zyskasz ważne i cenne informacje dotyczące twoich wrogów. W grze Desert Operations oczywiście nie może zabraknąć też handlu. A więc handluj z twoimi sojusznikami, ponieważ to będzie na pewno fair.