Opis gry Transformers Universe

0
184
Rate this post

Jeśli należysz do fanów serii filmów o Transformers, możesz odczuć ten pełen akcji świat na własnej skórze. Wejdź do gry, zdecyduj między Autobots a Deceptions i staw czoła wyzwaniom.

 

Gra MMO Transformers Universe oferuje ci wejście do uniwersum znanego z popularnej serii filmów o Transformers. Grę rozpoczynasz od decyzji, która zaważy o twoich dalszych losach w tej grze przeglądarkowej, mianowicie postanowisz walczyć po stronie Autobots czy też wybierzesz przyszłość u boku Deceptions. Walka toczy się o niemałą stawkę, bowiem na szali leży cały wszechświat.

Mimo faktu, że wydawca gry online Tranformers Universe nie zdradził do tej pory zbyt wielu informacji na temat gry, możesz z pewnością oczekiwać możliwości wzięcia udziału w epickich bataliach o przejęcie władzy nad przeciwnikiem i kontrolowanie całego kosmosu. Wojna między Autobots a Deceptions wchodzi w decydującą fazę, a ty musisz zasilić szeregi jednej z walczących stron. Co wybierzesz?

W grze Free-2-Play Transformers Universe będziesz mógł indywidualnie personalizować swojego bohatera, by następnie wysłać go na pole bitwy, na ktorej ścierają się ze sobą Autobots i Deceptions. Znane ci z filmów postaci pojawią się w grze w charakterze postaci NPC i będą stanowiły nieocenione wsparcie podczas przemierzania ogromnego świata gry Transformers Universe.

Jako typowa gra z gatunku MMO, również Transformers Universe będzie oferować ci różne tryby w grze, będziesz więc miał okazję zarówno do starć PvP, jak i epickich batalii PvE, oraz systemu misji i questów. A co najważniejsze, gra zagwarantuje ci możliwość transformacji twojego bohatera.