Opis gry Total Recall Online

0
164
Rate this post

Jeśli jesteś fanem umięśnionej ikony kina akcji Arnolda Schwarzeneggera, możesz w tej pełnej akcji grze MMO poddać próbie swoje stalowe mięśnie. Pamięć absolutna czeka na ciebie otworem.

 

Adaptacja powieści Phillipa K. Dicka z 1990 roku do znalezienia jest już w wersji gry na przeglądarkę. Gra free-2-play Total Recall opowiada historię przeciętnego mieszkańca planety ziemia w przyszłości, którego nękają powracające koszmary, w których przeżywa fascynujące przygody na Marsie. Kierując się snami zaczyna marzyć o odwiedzeniu czerwonej planety, jednak jego najbliżsi są temu pomysłowi przeciwni. W efekcie okazuje się, że mężczyzna jest podwójnym agentem, który niejednokrotnie był już na Marsie, jednak jego pamięć została wymazana. Jak się okazuje, nie do końca.

Akcja gry browserowej Total Recall toczy się w oparciu o filmową adaptację powieści i przenosi cię na powierzchnię czerwonej planety, w której eksplorujesz powierzchnię Marsa i niejednokrotnie musisz stawić czoła przeciwnikom. Liczne pojedynki PvP oraz PvE zmuszają cię do ciągłej akcji, bowiem dynamiczne starcia czekają na ciebie za każdym rogiem. Musisz bowiem rozwikłać zagadkę i ujawnić spisek wielkich koncernów Euromerica oraz New Shanghai. Pełną dynamiki akcję zapewnia w grze Total Recall innowacyjny silnik gwarantujący panoramiczny wgląd na wydarzenia w grze, natomiast dodatkową porcję motywacji zagwarantuje ci unikalny system Memory-Quest-System.

Utrzymana w grafice 3D gra na przeglądarkę Total Recall zagwarantuje ci ponadprzeciętne doznania i pełne napięcia starcia z wrogiem. Krajobrazy czerwonej planety oraz urozmaicone potyczki PvP i PvE dopełniają profilu gry akcji Total Recall.